Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

1 procent na ekonomiczną edukację

Bogactwo, siła i niepodległość Polski zależą przede wszystkim od jej rozwoju gospodarczego. Dlatego konieczne jest uczenie się i rozumienie podstawowych prawd ekonomii wolnorynkowej przez tych, którym dobro kraju leży na sercu. Służy temu działalność edukacyjna w Polsce takich fundacji jak PAFERE (patrz: www.pafere.org), która od 10 lat promuje i wydaje książki i inne materiały edukacyjne, organizuje wykłady, konferencje i konkursy, wszystko to mając za cel ukazywanie ludziom mechanizmów ekonomicznych prowadzących do dobrobytu, a demaskowaniu rożnych mitów szkodliwych dla rozwoju gospodarczego. PAFERE jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). Jej działalność uzależniona jest od dobrej woli i hojności darczyńców.

Inwestujmy wiec w działalność edukacyjną PAFERE, możliwie najefektywniej!

A nie jest to trudne i czas jest teraz odpowiedni, bo właśnie przeżywamy okres rozliczenia podatku dochodowego. Przy składaniu zeznania podatkowego PIT-28, PIT-36, PIT-37, PIT-38 należy tylko wpisać w odpowiednią rubrykę: „równowartość 1% należnego podatku dochodowego”, oraz nazwę: „Polsko – Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego”, podając nr KRS – 0000278610.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *