Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

5 lat Fundacji PAFERE i gala Magistra PAFERE

21 kwietnia 2012 w Warszawie odbyła się konferencja z okazji 5 rocznicy istnienia w Polsce Fundacji PAFERE. Połączona ona była z galą wręczenia nagród w III edycji konkursu Magister PAFERE. W uroczystościach uczestniczyli m.in. prof. Victor Claar z USA, prof. Michał Wojciechowski, Andrzej Barański, Jan M. Małek, Piotr Lisiecki i Jan Kubań. Dyskutowano m.in. na temat Keynesa, moralnych aspektów „szarej strefy” oraz problemów z jakimi borykają się w III RP prywatni przedsiębiorcy.
Laureaci konkursu Magister PAFERE odebrali swoje nagrody, zaprezentowano również film przygotowany specjalnie na okoliczność 5-lecia PAFERE. Film prezentujemy poniżej, zachęcając jednocześnie tych, którzy jeszcze nie rozliczyli się z fiskusem, by 1 procent swojego podatku przekazali na Fundację PAFERE.

Pełna relacja z konferencji…
Poznaj laureatów Magistra PAFERE oraz ich prace…
Obejrzyj fotoreportaż…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *