Renke zasłużył na naszą pamięć!

To są setki bohaterów... Po wojnie komuniści świadomie wymazywali takie osoby z kart historii, niszczyli ich pamięć i oczywiście oskarżali o wszystkie możliwe niegodne czyny Czytaj więcej »

 

A mógł pomóc rolnikom polując na dziki

Tak długo udawał, że się waha, tak długo twierdził, że jeszcze się nie zdecydował, iż naiwni mieli nadzieję, że odpuści. Wcale tego  nie oczekiwałem. W ogóle się tego nie spodziewałem. Choć nieraz pomyślałem, ile dobra mógłby uczynić, gdyby dał wreszcie szansę od siebie odpocząć.


Miałem takie marzenie....., że być może..... pomoże rolnikom i zajmie się polowaniami na dziki. Aż tu nagle przewinęła się przez wszystkie prorządowe telewizje  wiadomość mało sensacyjna: Jednak wystartuje!

TVP1, TVP2, TV-Info, TVN, Polsat, a nawet Telewizja Polonia oznajmiły na cały świat, że Bronisław Komorowski uzyska poparcie nawet Premier Ewy Kopacz i wszystkich dygnitarzy z Przewodniej Siły Platformy O...... No i któż by się tego nie spodziewał, że Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego poprze akurat PO?

Jedno wszakże jest pewne, że aktualny Prezydent R.P. w całej swojej dotychczasowej kadencji nie zawetował żadnej ustawy przeforsowanej przez PO, a mając poparcie tylko PO, to już w tej kadencji niczego raczej nie zawetuje.

Mimo, że wybory będą tajne, to już teraz zapewnię wszystkich czytelników, że nie będę w dniu 10 maja 2015 roku głosował na kandydata Bronisława Komorowskiego, gdyż nam jest potrzebny prezydent wszystkich Polaków, a nie tylko zwolennik jednej ..... upadającej i skompromitowanej partyjki politycznej o ograniczonej do dwóch liter nazwie PO.

Rajmund Pollak


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *