Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Agenci Niemiec wychodzą z cienia?

Jak podaje Onet.pl, poseł Janusz Palikot ostro skrytykował reakcję Jarosława Kaczyńskiego, po ostatnich działaniach niemieckich chadeków w sprawie „wypędzeń Niemców po II wojnie światowej”. Nazwał Kaczyńskiego człowiekiem z podpaloną głową i z płonącym mózgiem. Prezes PiS wezwał Platformę Obywatelską, by wystąpiła z europejskiej Partii Ludowej. „To oznacza, że ten człowiek nie tylko nie jest patriota, ale jest antypatriotą. To kompletna głupota i debilizm; Niemcy nie twierdzą, że to nie oni wywołali II wojnę światową. Oni tylko chcą podkreślić, że były także cierpienia po ich stronie” – stwierdził Palikot, dodając: „Niemcy też byli wypędzeni, to był fakt…”.

Onet.pl przytacza dalszą część wypowiedzi Palikota: „Gdyby na bazie głupot Kaczyńskiego jakikolwiek kraj podejmował decyzje, to już dawno Polskę wyrzucono by z Unii” – stwierdził poseł PO. Wyraził on nadzieję, że premier Tusk na pewno wkrótce zareaguje na inicjatywę niemieckich chadeków, ale nie będzie to reakcja w stylu Kaczyńskiego.

P


2 Responses to Agenci Niemiec wychodzą z cienia?

  1. pawel napisał(a):

    No, ciekawi jesteśmy reakcji pana premiera Tuska. Pewnie ruchy palcem w bucie będą tak ostre i piorunujące, że Berlin się zatrzęsie. Pani Angela Merkel już pewnie udaje się do swego schronu przeciwatomowego w obawie przed ta reakcją…

  2. niezweryfikowany napisał(a):

    oby Polskę jak najszybcie wyrzucili z tej całej UE, narzędzia diabelskiego planu niszczenia chrześcijańskiej wiary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *