Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Agenci Putina na Marszu Niepodległości?

Uważam, że należy pilnie zbadać, czy agenci prezydenta Rosji nie maczali swych palców w awanturę pod ambasadą tego kraju w naszej stolicy! Cała prowokacja była jak najbardziej w stylu KGB i NKWD oraz Specsłużb Federacji Rosyjskiej. Chodziło o to, aby zamiast o Święcie Niepodległości Polski, gazety w całej Europie pisały jak to spokojni i pokój miłujący dyplomaci rosyjscy są narażeni na ataki ze strony biało-czerwonych.Ta cała histeria jaka ogarnęła ośrodki dyspozycyjne koalicji PO-PSL przybiera już rozmiary propagandowej nagonki na organizatorów Marszu Niepodległości, którzy wręcz nawoływali do zachowania spokoju i odcinają się od prowokacyjnych ekscesów.

Żaden z tych „oburzonych lewackich propagandystów” nie zadał sobie trudu aby sprawdzić ilu prowokatorów w kominiarkach mówiło między sobą po rosyjsku?

CIEKAWE CZY TVP1 UJAWNIŁABY TAKĄ OTO SCENKĘ RODZAJOWĄ: Podchodzi ochroniarz do zadymiarza i zdejmuje mu z głowy kominiarkę, a tamten odzywa się tymi oto słowy: „Nu szto ty durak! Siewodnia ty jeszczio  chuligana nie widieł?”….

Aby w przyszłości uniknąć prowokacji takiej jaka wydarzyła się 11 listopada b.r. należy przeprowadzić wreszcie w Polsce prawdziwą lustrację i podać do publicznej wiadomości, kto służył w SB, albo był T.W., kto służył dla NKWD lub KGB i wreszcie kto nadal służy dla Służb Specjalnych Federacji Rosyjskiej, a ponadto kto był absolwentem szkół wywiadu w ZSRR.

Rajmund Pollak


3 Responses to Agenci Putina na Marszu Niepodległości?

 1. Prosto Ivan napisał(a):

  Rajmund Pollak: Cała prowokacja była jak najbardziej
  w stylu KGB i NKWD oraz Specsłużb Federacji Rosyjskiej.

  Pan się myli. To jest prowokaca w stylu jak najbardziej Polskim. Proszę Pana przypomnieć
  sobie atak zbrojnych ludzi w polskich mundurach
  na radiostacje niemiecką w przygranicznym
  miasteczku Gliwitz (którzy spowodowali 2WS).
  Tym razem mieliście pecha. Nie powiodło się …

 2. Privisljanski Krai napisał(a):

  Башку свою проверь,Rajmund!В ней слишком много русских тараканов..

 3. Olaboga napisał(a):

  Prosto Ivan.
  Prowokacja w Gliwicach była zorganizowana przez Niemców.Stanowiła ona fragment działalności dywersyjnej przeprowadzanej przez oddziały SS. Celem tej działalności, nazwanej akcją „Himmler”, było zdyskredytowanie Polski w oczach opinii międzynarodowej i nadzieja na to, że Francja i Wielka Brytania nie będą chciały wówczas wypełnić swoich zobowiązań sojuszniczych.
  Niestety Niemcy mieli pecha i zarówno ta jak i inne prowokacje zostały zdemaskowane.
  Prosto Ivan, żal mi Was serdecznie.

  Rajmund Pollak.
  Po jakich grzybkach pisze się takie bzdury?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *