Prezydent Duda, w Watykanie, zrobił z nas dziadów, a papież się ucieszył

Jak podają media, rozmawiano o różnych sprawach. Jednym z wątków, jaki poruszył prezydent był sztandarowy program rządu - czyli 500 plus Czytaj więcej »

 

Akazoo w Google Play! – Słuchaj muzyki gdziekolwiek

Nowoczesne technologie prześcigają się w dostarczaniu użytkownikom rozwiązań ułatwiających i uprzyjemniających życie. Projektanci innowacyjnych gadżetów postawili na funkcjonalność i nowoczesny design. Programiści tworzą z kolei tysiące aplikacji mobilnych, pozwalających korzystać z ulubionych rozrywek i usług w dowolnym miejscu na świecie - bo taka jest właśnie idea mobilności. Dzisiaj na swoim telefonie komórkowym można słuchać muzyki, robić za jego pomocą zakupy, dokonywać płatności za rachunki i korzystać z mediów społecznościowych. Wiele aplikacji ma charakter użytkowy - dzięki nim codzienne życie staje się łatwiejsze i prostsze. Inne z kolei służą wyłącznie celom rozrywkowym i - co ciekawej - jest ich zdecydowanie więcej.   

Prym wśród nich wiodą aplikacje pozwalające słuchać muzyki w dowolnym miejscu. Wystarczy pobrać je na swój telefon i gotowe! Użytkownik ma dostęp do ulubionych utworów, gdziekolwiek się znajduje, o dowolnej porze dnia i nocy. Nie musi się ograniczać do słuchania muzyki w domowym zaciszu. Może to zrobić na wycieczce, w drodze do pracy, podczas robienia zakupów i w trakcie oczekiwania na pociąg czy tramwaj. Dzięki temu zyskują maksymalną swobodę i nie muszą się w żaden sposób ograniczać, a przecież dla współczesnej generacji Y, szeroko pojęta wolność znajduje się na czele osobistej hierarchii wartości.

Wolność słuchania kawałków ulubionego wykonawcy i dostęp do ponad piętnastu milionów utworów muzycznych (a zasoby nieustannie rosną) daje między innymi aplikacja Akazoo. Dzięki niej zwykły telefon albo innowacyjny smartfon stają się przenośnym centrum muzycznym, pozwalającym cieszyć się indywidualnym tłem dźwiękowym i wybranymi utworami w każdym miejscu.

Za pomocą tej aplikacji można również bez problemu tworzyć własne playlisty i dodawać do kolekcji kolejne utwory, a także dzielić się nimi z przyjaciółmi w mediach społecznościowych. Daje również możliwości podpatrzenia, czego słuchają znajomi, co podoba się trend-setterom, jakie utwory interesują artystów i krytyków muzycznych. To prawdziwa rewolucja w mobilnym słuchaniu muzyki, obok której nie wolno przechodzić obojętnie.