Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Akcja „Cała Polska chroni dzieci”

W lipcu 2010 r. w Warszawie zaplanowana jest parada aktywu międzynarodówki mniejszości seksualnych – EUROPRIDE – Europejska Parada Gejów i Lesbijek. Ma ona między innymi promować legalizację związków jednopłciowych.

Fundacja „Mamy i taty” akceptując prawo do wyboru własnej drogi życiowej przez każdego dorosłego człowieka zwraca uwagę, że legalizacja związków homoseksualnych jest – co pokazały doświadczenia innych państw europejskich – wstępem do adopcji dzieci przez takie pary. Jednocześnie koleje losu państw, które zgodziły się na takie rozwiązania pokazują, że takie eksperymenty kończą się ograniczaniem wolności wypowiedzi i przekonań poprzez wprowadzaną cenzurę krytyki zachowań mniejszości seksualnych.

Obecnie Polska ponownie znalazła się na celowniku aktywistów homoseksualnych. Fundacja „Mamy i taty” kierując się wpływem rodziny na kształtowanie charakteru dziecka wystosowała apel do władz polskich o dołożenie wszelkich starań, aby podobny eksperyment społeczny nie miał w Polsce miejsca.

Tekst apelu wraz z możliwością złożenia podpisu dostępny jest tutaj.

Opracował: MN

Wieczorna aktualizacja: warszawska EUROPRIDE ma się odbywać pomiędzy 9 – 18 lipca 2010. Paradę przewidziano na dzień 17 lipca.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *