Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Aleksander Kwaśniewski grabarzem integralności Ukrainy

Rosyjsko-Niemiecka mafia gazowa otumaniła najwyższe władze Eurosojuza do tego stopnia, że specjalnym wysłannikiem Unii Europejskiej na Ukrainę uczyniono wypróbowanego pupila Moskwy, wieloletniego aktywistę PZPR, a potem dygnitarza  SLD - Aleksandra Kwaśniewskiego.


Osobnik ten znany w Polsce z bezideowości i ateizmu, najprawdopodobniej dogadał się z byłym prezydentem Ukrainy Janukowyczem, który załatwił mu intratną funkcję w spółce gazowej należącej do Mykoły Złoczewskiego, który był ministrem energii za panowania Wiktora Janukowycza.

W ten oto sposób były komuch, a obecny promotor "Twojego Ruchu" i "Europy plus" potraktował swoje wysłannictwo z ramienia UE na jako doskonałą okazję do zrobienia prywatnych interesów.

Oficjalnie to on działał dla integracji Ukrainy z UE, a faktycznie to nabijał własną kiesę na krzywdzie Ukrainy. Jako były działacz PZPR doskonale zna się na propagandzie i przez ostatnie lata dziennikarze TVP1, TVP2, Polsatu, TVN i wszelakich rozgłośni oraz gazet komercyjnych piali z zachwytu nad "szlachetną" działalnością Kwaśniewskiego za naszą wschodnią granicą. Premier Tusk i Prezydent Komorowski zapraszali go często na salony i okazywali publiczny zachwyt nad jego rzekomą wspaniałością.

Apoteoza podziwu Bronisława Komorowskiego dla komucha z czasów stanu wojennego objawiła się 1maja 2014 roku, gdy Aleksander Kwaśniewski stał tuż obok aktualnego Prezydenta RP jako zasłużony dla Unii Europejskiej.

Gdy okazało się teraz, że lewicowy oligarcha potraktował cynicznie konflikt na Ukrainie jak dojną krowę, na której można nieźle zarobić, a w dodatku kolaborował z ludźmi Janukowycza, to rzecznik prasowy Belwederu nabrał wody w usta i milczy.

Nieco zmartwił się Donald Tusk, bo mu się skompromitował kolejny jego przyjaciel, ale żaden prokurator nie zapytał, czy Aleksander Kwaśniewski ujął w swoim zeznaniu podatkowym zarobki osiągane ze spółki gazowej?

Jeżeli  obecne władze  Ukrainy nie wyślą za Aleksandrem Kwaśniewskim listu gończego analogicznie jak za Wiktorem Janukowyczem, to wiarygodność tych władz będzie mocno wątpliwa. Przecież Aleksander Kwaśniewski ordynarnie oszukał wszystkich obywateli Ukrainy, gdyż zamiast zadbać o jej integrację z UE zatroszczył się głównie o własne partykularne korzyści.

List gończy powinna również wysłać Komisja Europejska, bo cóż to za wysłannik, który zamiast realizować zadania UE, to dba o własne apanaże w obcej firmie gazowej?

Aleksandrem Kwaśniewskim powinna zainteresować się również Izba Skarbowa w Warszawie, gdyż warto skonfrontować jego dochody z jego zeznaniami podatkowymi!

Rajmund Pollak


One Response to Aleksander Kwaśniewski grabarzem integralności Ukrainy

  1. obiektywny napisał(a):

    Takie jest oblicze systemy zwanego DEMOKRACJĄ która oznacza w praktyce i doczesnym życiu że demokracja to rządy hien nad osłami. Nic dodać. Nic ująć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *