Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Angela popiera Francoisa w złodziejskim procederze

Wychodzi szydło z worka. Pani Angela Merkel, po ujawnieniu jej SB-ckiej, tzn. STASI-ecko komunistycznej przeszłości, nie ma już żadnych zahamowań. Komuch to komuch. Właśnie poparła pomysł prezydenta Francji, komucha z krwi i kości, i do tego pederastofila, by walczyć z bezrobociem wśród młodzieży europejskiej.Cóż, tylko chory na umyśle mógłby się sprzeciwiać temu, by bezrobotnych wśród młodzieży było jak najmniej. Święta prawda. Ale cóż, my na PROKAPIE widocznie jesteśmy chorzy. Nie występujemy oczywiście przeciwko temu, by bezrobocie malało, ale przeciwko metodom jakie rządy chcą stosować. Lewactwu już to jednak wystarczy, by uznać nas za obłąkanych.

Co proponuje prezio Francji, Hollande? „Zdaniem francuskiego prezydenta UE musi pilnie zmobilizować specjalne fundusze, które zostaną przeznaczone na tworzenie miejsc pracy dla ludzi młodych. Walka z bezrobociem wśród młodych powinna zostać podjęta nie tylko w poszczególnych krajach unijnych, ale też na poziomie UE; Hollande proponuje, by pewne środki z unijnego budżetu zostały przeznaczone na ten cel” – podaje portal Money.pl.

Pomysł popiera kanclerz Merkel, była mieszkanka DDR, aktualnie piastująca stanowisko szefa największego europejskiego mocarstwa. Pomysł rabowania podatników. Nikt z tych złodziei nie pomyśli, żeby obniżyć podatki, zredukować biurokrację itp… Potrafią tylko mnożyć problemy, a potem próbować rozwiązywać je mnożąc kolejne…

W 2011 roku, Jarosław Kaczyński napisał w swojej książce „Polska moich marzeń”, iż nie sądzi „żeby kanclerstwo Angeli Merkel było wynikiem czystego zbiegu okoliczności”. I dodał: „Ona wie, co ja chcę przez to powiedzieć. Tyle wystarczy”. Prezes PiS żadnym autorytetem oczywiście nie jest, bo jego pomysły też zmierzają do tego, by rabować podatników. Ale w tym akurat momencie ma rację. Czy sam jednak cokolwiek z tego rozumie to już inna sprawa…

PSz


3 Responses to Angela popiera Francoisa w złodziejskim procederze

  1. Marko napisał(a):

    To pan tego nie rozumie. To sa tylko zabiegi medialne. Ze niby cos sie robi dla setek tysiecy bezrobotnych. W Berlinie dla przykladu co drugi absolwent szkoly nie ma pracy, jest albo na bezrobociu czyli hartz IV (360 euro) albo ma „dotowane” miejsce pracy czyli zaper…za 1 euro/h w jakims posrednictwie pracy. Pracy generlanie nie ma, skoro polityka LO zmierza do redukcjai populacji na swiecie, w tym w UE, ale ludziom trzeba dac „nadzieje”. Po za tym jak zwykle jest pan nierowny. Raz pan chwali Ferkel a raz jedzie po niej – fuj! – jak na kobyle. Jeden tylko fakt jest prawdziwy – ona nie jest przypadkowym wyborem. Klon ze stajni LO, corka nieprawdziwego Adolfa, kontynuuje „rodzinne” tradycje wladzy…Ligi Oszustow. Niemcy to jej centrum w Europie. Berlin tez nie jest przypadkowy.

  2. mała popraweczka napisał(a):

    Mała popraweczka – Niemcy NIE SĄ EUROPEJSKIM MOCARSTWEM. Tymi są Zjednoczone Królestwo W.Brytanii i socjalistypedlaska Republika Francuska, ponieważ posiadają broń atomową, a tej IV Rzesza Niemieckaa nie ma, PÓKI CO. Myślę, że jako co do czego dojdzie to Szkopom technologii broni atomowej użyczy, za odpowiednią opłatą Państwo Żydowskie. Taka sobie spiskowa teoria dziejów.

  3. Marko napisał(a):

    Za duzo tych Franciszkow. W Watykanie i we Francji Franciszkowie. Ale oni sa z LO i sa po to aby zbudowac jeden Cudny Kraj na Ziemi. Angeli nie ma ona zostala wymyslona przez LO aby zjednoczyc plemiona w Cudnym Kraju ze strachu przed Niemcami. Przeciez Niemiec nie ma sa tylko male i nieliczne kraje niemieckie ktore wszystko produkuja i sprzedaja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *