Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Antoni Macierewicz: Lech Kaczyński był rycerzem

Zapraszamy do wysłuchania wykładu posła Antoniego Macierewicza pt. „Lech Kaczyński – mąż stanu”. Wykład miał miejsce w dniu 12 kwietnia 2010 w auli Wyższej Szkoły Handlowej im. Króla Stefana Batorego w Piotrkowie Trybunalskim. Wystąpienie posła poprzedzone jest krótkim wprowadzeniem rektora WSH.

mp3_logoPobierz plik, cz. 1… (MP3, 4,8 MB)
mp3_logoPobierz plik, cz. 2… (MP3, 3,7MB)

Nagranie i foto: Prokapitalizm.pl


4 Responses to Antoni Macierewicz: Lech Kaczyński był rycerzem

 1. Kamil K. napisał(a):

  szkoda, że władował RP w eurokołchoz…

  z drugiej strony, nawet Vaclava Klausa zmuszono (zapewne grożąc ujawnieniem jednego z jego romansów).

 2. Kamil K. napisał(a):

  nie dotrwałem jednak, pod koniec drugiej części była mowa o prawach pracownika, wyłączyłem…

 3. pawel napisał(a):

  Tak, p. Macierewicz podkreślał, że p. Kaczyński nie przypadkowo wybrał specjalizację „prawo pracy” i że miał w tej dziedzinie olbrzymie zasługi.
  Po wykładzie można było zadawać pytania. Jeden z widzów wyraził zaniepokojenie tym, co może się obecnie dziać, i stwierdził, że „chciałby wiedzieć, czy wszystkie materiały tajne, tj. np. aneks do raportu z likwidacji WSI, bądź inne materiały dotyczące ważnych spraw są teraz odpowiednio chronione”. Pan Macierewicz odpowiedział jedynie: „Też bym chciał”.

  Szkoda, że p. poseł jednak nie rozwinął tego wątku, bowiem na pewno wie więcej niż przeciętny obywatel. A oczywiste jest, że ludzie mogą się niepokoić. Obawiam się, że druga strona nie będzie miała skrupułów, by „robić swoje”…

 4. Kamil K. napisał(a):

  Na konferencji prokuratora generalnego dziennikarka TV Trwam zadała dobre pytanie.

  2 ludzi z ABW i prokuratura wojskowa stanowią trzon polskiej załogi śledczej w Rosji. To bardzo, bardzo niepokojąca informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *