Czy powstanie najbezpieczniejszy bank świata?

W USA podejmowana jest próba utworzenia banku, który wszystkie depozyty przekazywałby do Fed na niskooprocentowane konta dla banków komercyjnych Czytaj więcej »

 

Antoni Macierewicz: Lech Kaczyński był rycerzem

Zapraszamy do wysłuchania wykładu posła Antoniego Macierewicza pt. „Lech Kaczyński – mąż stanu”. Wykład miał miejsce w dniu 12 kwietnia 2010 w auli Wyższej Szkoły Handlowej im. Króla Stefana Batorego w Piotrkowie Trybunalskim. Wystąpienie posła poprzedzone jest krótkim wprowadzeniem rektora WSH.

mp3_logoPobierz plik, cz. 1… (MP3, 4,8 MB)
mp3_logoPobierz plik, cz. 2… (MP3, 3,7MB)

Nagranie i foto: Prokapitalizm.pl


4 Responses to Antoni Macierewicz: Lech Kaczyński był rycerzem

 1. Kamil K. napisał(a):

  szkoda, że władował RP w eurokołchoz…

  z drugiej strony, nawet Vaclava Klausa zmuszono (zapewne grożąc ujawnieniem jednego z jego romansów).

 2. Kamil K. napisał(a):

  nie dotrwałem jednak, pod koniec drugiej części była mowa o prawach pracownika, wyłączyłem…

 3. pawel napisał(a):

  Tak, p. Macierewicz podkreślał, że p. Kaczyński nie przypadkowo wybrał specjalizację „prawo pracy” i że miał w tej dziedzinie olbrzymie zasługi.
  Po wykładzie można było zadawać pytania. Jeden z widzów wyraził zaniepokojenie tym, co może się obecnie dziać, i stwierdził, że „chciałby wiedzieć, czy wszystkie materiały tajne, tj. np. aneks do raportu z likwidacji WSI, bądź inne materiały dotyczące ważnych spraw są teraz odpowiednio chronione”. Pan Macierewicz odpowiedział jedynie: „Też bym chciał”.

  Szkoda, że p. poseł jednak nie rozwinął tego wątku, bowiem na pewno wie więcej niż przeciętny obywatel. A oczywiste jest, że ludzie mogą się niepokoić. Obawiam się, że druga strona nie będzie miała skrupułów, by „robić swoje”…

 4. Kamil K. napisał(a):

  Na konferencji prokuratora generalnego dziennikarka TV Trwam zadała dobre pytanie.

  2 ludzi z ABW i prokuratura wojskowa stanowią trzon polskiej załogi śledczej w Rosji. To bardzo, bardzo niepokojąca informacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *