Kard. Wyszyński: Przez pracę do zbawienia. Prymas Tysiąclecia o ekonomii

W kazaniach Kardynała Stefana Wyszyńskiego pojęcia ekonomiczne pojawiają się bodaj tak często, jak teologiczne Czytaj więcej »

 

Aresztować Rostowskiego!

Najnowszy numer tygodnika „Najwyższy Czas!” publikuje felieton Janusza Korwin-Mikkego „List gończy za p. Januszem Vincentem?”. JKM pisze w nim o planowanych zmianach w OFE i o tym, co stanie się z obligacjami Skarbu Państwa, które znajdowały się w posiadaniu OFE.Korwin-Mikke pisze: „(…) JE Donald Tusk zapowiedział rekonstrukcję >>Rządu<< – i w jej ramach chce podobno wyrzucić za burtę JE Jana Vincenta”. Dalej prezes Kongresu Nowej Prawicy stwierdza: „Przypominam, że murzyńskich chłopców wyrzucało się z pirogi po to, by krokodyle mogły zająć się ich pożeraniem”. I konkluduje: „Dlatego jak tylko p. Rostowski przestanie być ministrem, zażądam od prokuratury nakazu aresztowania go. Nie – nie za próbę likwidacji OFE. Za obrabowanie emerytów poprzez podniesienie im wieku emerytalnego”.

Panie Januszu, p. Jan Jacek Vincent Rostowski Rotfeld został właśnie odwołany ze swojego stolca. Czas podjąć działania!

P.


One Response to Aresztować Rostowskiego!

  1. Marko napisał(a):

    Czekamy, czekamy…tylko Redaktor jak zwykle nie zauwazyl jednego sprytnego chwytu z kurowinowskiej szkatuly zlotych mysli. Tradycyjnie chwytliwe haslo jest nieszkodliwe dla delikwenta – podniesienie wieku emerytalnego nie jest przestepstwem, nie ma takiego paragrafu, ktory dawalaby prokuratorowi podstawy do pociagniecia ministra do odpwiedzialnosci karnej. No i Muszka znow wam zagral na nosach naiwniacy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *