Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Austriacy zapraszają do Tczewa

Społeczność Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii i pracownicy Instytutu Misesa już po raz drugi organizują tzw. Zjazd Austriacki. Po ubiegłorocznym sukcesie pierwszego, ogólnopolskiego zjazdu w Brzesku, tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia w Tczewie (woj. pomorskie). Portal Prokapitalizm.pl objął patronat medialny nad tą imprezą.W programie przewidziano szkolenia z zakresu zarządzania projektami, komunikacji oraz budowania zespołu, mających wzbogacić członków Klubów w nowe umiejętności i wiedzę, którą będą mogli zastosować w działaniach lokalnych. Oprócz szkoleń przewidziano również wykład teoretyczny, nie zabraknie również czasu na integrację, rozmowy oraz wymianę doświadczeń.

Szczegółowe informacje na temat tematyki poszczególnych szkoleń, formularz rejestracyjny oraz wszystkie inne informacje znaleźć można na stronie: http://austriacy.pl/zjazd/ Oczywiście by uczestniczyć w zjeździe nie trzeba być członkiem KASE, organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie osoby zainteresowane poszerzeniem swoich kompetencji, nie tylko z zakresu szkoły austriackiej.

Foto.: PSz/Prokapitalizm.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *