Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

Barbarzyńcy 2010

9 sierpnia 2010 roku przeciwnicy krzyża pod Pałacem Namiestnikowskim zorganizowali manifestację, która – przynajmniej z przekazów telewizyjnych – wyglądała na zgromadzenie „bez ładu i składu”. W jednym z okien kamienicy na Krakowskim Przedmieściu „błogosławił” zgromadzonych jakiś pajac przebrany za biskupa (panowie z TVN 24 w „Szkle kontaktowym” osiągnęli szczyt dowcipu nazywając tego pana „chyba kucharzem”, „bo czapka taka podobna”), w tłumie ktoś trzymał transparent z hasłem „Precz Krzyżacy”… Tłum krzyczał „Alleluja…”, „Krzyż do kościoła” itp… Nie brakowało przy tym alkoholu i pewnie innych używek, bo i zwolennicy legalizacji marihuany nagle się objawili.


Totalne pomieszanie z poplątaniem, brak punktu odniesienia, zagubienie, głupota, prymityw wreszcie…

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, nakręconego 10 sierpnia 2010 roku o godzinie 02.00, czyli (teoretycznie) już po zakończeniu „happeningu” (tak to puste w wymowie zgromadzenie nazwali jego organizatorzy) przez naszego reportera Pawła Tobołę-Pertkiewicza. Ten krótki film pokazuje poniekąd stan ducha i umysłów, a jednocześnie bezsilność pokolenia wychowanego przez guru Adama Michnika i jemu podobnych, wobec ludzi, dla których istnieje coś więcej niż butelka piwa.

Otwieramy tym samym profil filmowy Prokapitalizm.pl na YouTube i zapraszamy do jego współredagowania.

PSz

Obróbka i montaż: ISz


4 Responses to Barbarzyńcy 2010

 1. bolo napisał(a):

  Zatrzymanych pod wpływem alkoholu zostało 6 osób !!! Na 5 tys manifestujących. Więc niech Autor bzdur nie pisze. Może ci młodzi ludzie mają już dość bzdur o Jezusikach, krzyżykach i samopylnych Maryjach ???

 2. Dz napisał(a):

  Mów kretynie za siebie

 3. Wojciech Perczak napisał(a):

  Polecam kilka niezależnych relacji spod krzyża.

  http://grypa666.wordpress.com/

 4. Jacek napisał(a):

  chamstwa było tyle, że w życiu nie widziałem, na pewno większość ochrzczeni, po komunii, bierzmowaniu, załamać się można, że toto mieszka w Polsce.
  Podziękujmy HGW za otwarcie oczu i pokazanie pokolenia TVN-u, Owsiaka, GW…

  Brońmy Polski i Krzyża, bo cyt „Wolność Krzyżami się mierzy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *