Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Bardzo prozaiczny wspólny mianownik wielu protestów

Niestety forsa. Dobitnie to widać w przypadku protestów na ukraińskim Majdanie. Gros protestujących przyznawało, że tam przyjechali ponieważ im zapłacono, że potrzebne im są pieniądze na święta.

W Polsce część protestów wygląda podobnie. A kto finansuje te baby jagi ( w tym miejscu ciśnie mi się na usta bardziej soczyste i dosadne słowo) z Femenu wylewające swoją żółć i nienawiść na biskupów i chrześcijan? Kluczowym pytaniem pozostaje jednak, kto finansuje te środowiska i dlaczego?

Ps. Co do Majdanu, w pełni podzielam zdanie Grzegorza Brauna, że ktoś kto widzi winowajców tej sytuacji wyłącznie na Kremlu ma poważne problemy ze wzrokiem. Soros i UE wystąp (do napiętnowania)!

Jacek Łukasik


6 Responses to Bardzo prozaiczny wspólny mianownik wielu protestów

 1. Wojciech Perczak napisał(a):

  Szanowny Panie redaktorze, stawiam pytanie.
  Kto i w jakich okolicznościach protestuje (demonstruje) z własnej woli i z potrzeby serca za darmo?
  Nie wątpię, że są takie protesty.

 2. paweł napisał(a):

  Sam w przeszłości protestowałem wielokrotnie i nikt mi za to nie płacił.
  Autor tekstu napisał, że „część protestów” wygląda tak jak na Majdanie. Nie wszystkie.
  Pozdrawiam
  PSz

 3. Wojciech Perczak napisał(a):

  Spodziewam się, że większość protestów jest bez „dodatkowego finansowania”.
  Ot na przykład, ostatnio przez Polskę przetoczyła się (w dosłownym tego słowa znaczeniu) fala protestów w obronie Tv Trwam. Proszę zwrócić uwagę, w ciągu 2 lat odbyło się grubo ponad 100 marszy. Nie sadzę aby któryś z nich był przez kogokolwiek wspierany finansowo.
  To tylko jeden z przykładów.

 4. paweł napisał(a):

  Powiem więcej… jest nawet wprost przeciwnie. To ci, co maszerowali, wspierają płacą jeszcze dodatkowo na TV Trwam, i to mimo tego, że nikt ich do tego nie zmusza 🙂

 5. frant franciszek napisał(a):

  A co z kolorowymi i kwiatowymi rewoltami w arabskich krajach – Tunezja, Libia, Egipt, Syria…..? Tam też jest spontan i nie ma żadnych obcych i wrogich tym krajom i plemionom tych krajów, bo o narodach w państwach afrykańskich i azjatyckich nie można raczej mówić, sił?

 6. iwona napisał(a):

  no tak…jak w obronie tv trwam to na pewno za darmo, a jak przeciwko kościołowi to oczywiście za kasę. Bardzo jesteście Panowie krótkowzroczni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *