Wizyta prezydenta Dudy w USA bez konkretów

Pomimo szumnych zapowiedzi o przełomie, prezydent Andrzej Duda przywozi z Waszyngtonu tylko słowa Czytaj więcej »

 

Białystok odradza się na mapie wolności!

Idea wolnościowa na nowo zagości w Białymstoku. Stowarzyszenie KoLiber postanowiło reaktywować swój oddział w stolicy Podlasia.

Już w lutym odbędą się pierwsze spotkania organizacyjne oraz integracyjne. Planujemy serię cyklicznych zebrań i debat z udziałem ciekawych ludzi. To znakomita okazja do poznania fantastycznych osób o usposobieniu konserwatywno – liberalnym, libertariańskim czy konserwatywnym.

Zainteresowanych działalnością na rzecz pielęgnowania wolnościowej idei na Podlasiu proszę o kontakt e-mail: 24maja1990@gmail.com

Jesteś z Mazowsza, Małopolski, Pomorza, Śląska, Lubelszczyzny, Podkarpacia lub innych części Polski? Kieruj się na naszą stronę: koliber.org

Zapraszamy szczególnie uczniów i studentów!

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie KoLiber to ogólnopolska organizacja łącząca ludzi o poglądach konserwatywnych oraz wolnorynkowych.

Działając w KoLibrze pragniemy zarazem inspirująco i twórczo wykorzystać spędzany wspólnie czas. Pole naszej działalności jest niezwykle szerokie: od tak poważnych przedsięwzięć jak ogólnopolski Marsz na Rzecz Kapitalizmu czy konferencje naukowe poprzez manifestacje, pikiety uliczne oraz panele dyskusyjne aż po nieformalne spotkania jak imprezy integracyjne oraz pikniki. Dzięki ogromnej różnorodności zainteresowań oraz charakterów członków KoLibra miejsce dla siebie znajdują tu zarówno ambitni licealiści, studenci, osoby pragnące zaangażować się w działalność samorządową jak i intelektualiści chcący rozwinąć swoje zainteresowania badawcze. To oni wszyscy składają się na dzisiejszą siłę KoLibra.

Prowadzimy kilkanaście regionalnych oddziałów. Są z nami m.in.: Rafał A. Ziemkiewicz, Robert Gwiazdowski, Bronisław Wildstein, Mart Laar i Jan Winiecki. Czekamy na Ciebie!

Adam Karpiński
Stowarzyszenie KoLiber


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *