Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Bieda w Prokuraturze Generalnej?

Z naszej poczty…

Od prezesa Fundacji Lex Nostra otrzymaliśmy list, który publikujemy w całości…

„Proszę o informowanie społeczeństwa o kolejnym skandalu w Prokuraturze Generalnej.

Po katastrofie Prezydenckiego Samolotu polscy prokuratorzy pojechali do Smoleńska za prywatne pieniądze, bo . w Prokuraturze nie było pieniędzy przeznaczonych na wypadek nagły!

Jak ustalił współpracownik Fundacji LEX NOSTRA – dziennikarz Leszek Szymowski, polscy prokuratorzy, którzy powinni być niezwłocznie w miejscu katastrofy Prezydenckiego Samolotu, nie mogli udać się na miejsce, bo w Ministerstwie Sprawiedliwości i Prokuraturze Generalnej nie było pieniędzy przeznaczonych na nagły wypadek, a w sobotę banki były zamknięte. Nie dysponowano także kartą kredytową, umożliwiającą wypłatę z bankomatu!

W końcu prokuratorzy pojechali za prywatne pieniądze, a na miejsce tragedii dotarli dopiero wieczorem.

Jak powyższe ma się do faktu zapłacenia swojemu pracownikowi, przez białostocką prokuraturę ok. 1 miliona złotych za tłumaczenia z języka białoruskiego, co ujawniła nasza Fundacja ? ( np. http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/bialystok/300-tys-zl-wyparowalo-z-powod u-zmeczenia,1,3572831,wiadomosc.html ; http://www.lexnostrum.pl/List-otwarty—Ujawniamy-!.php )

Na naszych stronach udostępniamy artykuł Leszka Szymowskiego, który ukazał się w „Najwyższym Czasie”:
http://www.lexnostrum.pl/Po-katastrofie-Prezydenckiego-Samolotu—.php
http://www.fundacja.lexnostra.pl/index.php?option=com_content&view=section&l
ayout=blog&id=22&Itemid=24

Maciej Lisowski
Fundacja LEX NOSTRA”


2 Responses to Bieda w Prokuraturze Generalnej?

  1. tradycyjny konserwatywny katolik napisał(a):

    Jakie państwo takie urzędy, jakie urzędy tacy urzędnicy, jacy urzędnicy takie państwo. Państwo Polskie przestało istnieć. Boją się tego oficjalnie ogłosić, gdyż jeszcze trzeba „oddać” majątki spadkobierom narodu prawniczego i wypędzonym.

  2. tradycyjny konserwatywny katolik napisał(a):

    Jakie państwo takie urzędy, jakie urzędy tacy urzędnicy, jacy urzędnicy takie państwo. Państwo Polskie przestało istnieć. Boją się tego oficjalnie ogłosić, gdyż jeszcze trzeba „oddać” majątki spadkobierom narodu prawniczego i wypędzonym. Jak nie bęzie państwo to z kogo ściągną te majątki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *