W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Biskup Wojciech Polak nowym Prymasem Polski

Wprawdzie w momencie redagowania tego artykułu  jest to jeszcze wiadomość nieoficjalna,  jednak całym sercem jestem za taką nominacją! Papież Franciszek wyraźnie chce, aby Polska była znowu bastionem katolicyzmu w ateizowanej przez komuchów i neoliberałów Europie.


Tak jak kiedyś Święty Wojciech, tak teraz Jego imiennik z Gniezna stanie się przykładem dla UE jak należy nawracać pogańskich dzikusów,  sponsorowanych pieniędzmi z Brukseli, Berlina, Turynu, Wiednia itd.  na  chrześcijaństwo.

Bp Wojciech Polak jest jak na Prymasa człowiekiem młodym, bo nie ukończył jeszcze 50 roku życia. W 2003roku został w wieku 39lat najmłodszym w Europie biskupem. Obecnie  pełni  godność Biskupa Pomocniczego Archidiecezji Gnieźnieńskiej, a równocześnie funkcję Sekretarza Generalnego Konferencji  Episkopatu Polski. Jest również  członkiem Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Migrantów i Podróżujących. Zatem jest  Osobą bardzo kompetentną w aktualnej sytuacji, kiedy ponad 3.000 000 Polaków zostało zmuszonych do emigracji za chlebem, a następnych prawie 1.000 000 tuła się po świecie szukając szansy na lepsze życie.

Ufam, że właśnie biskup Wojciech Polak przyczyni się do powrotu naszych rodaków do Polski, która stanie się lepsza z inspiracji nowego Prymasa.

Ekscelencjo Wojciechu! Polacy potrzebują nowego, Mądrego Duchowego Przywódcy!

Rajmund Pollak


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *