Kolejnych 5 lat okupacji

Kilka słów o wynikach wyborów. Pierwsze, co się nasuwa to potwierdzenie reguły, że ludzie z wielką rozkoszą oddają głos na swoich własnych ciemiężycieli Czytaj więcej »

 

Cała prawda o seks edukacji i Standardach WHO

STANDARDY WHO oparte są na podręczniku UNICEF z 2009 roku, a ten na materiałach, opracowaniach i podręcznikach do edukacji seksualnej IPPF (International Planned Parenthood Federation). IPPF posiada głos państwa na forum ONZ, współpracuje przy opracowywaniu wytycznych, rekomendacji, programów rozwoju dla agend ONZ.


Organizacja stworzona przez Margaret Sanger (1879 -1966), która widziała w macierzyństwie „niewolnictwo reprodukcji", z którego pragnęła uwalniać kobiety. Swoje idee czerpała z natchnienia marksistowskich koncepcji ucisku i wyzwolenia, była promotorką antykoncepcji, kontroli urodzin i „wolnej miłości". Opowiadała się za sterylizacją i przymusową aborcją ze względu na kryterium rasowe oraz dla ludzi chorych psychicznie i genetycznie, a także pochwalała tezy nazistowskiego programu eugenicznego. International Planned Parendhood Federation, która działa w 172 krajach, zrzesza miliony wolontariuszy oraz ok. 30 tys. osób zajmujących przywódcze stanowiska. Finansowana jest przez koncerny proaborcyjne i antykoncepcyjne oraz wszelkie lobby homoseksualne.

Obejrzyj film...


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *