Rząd, zamiast wsparcia przedsiębiorczości stosuje jej prohibicję

Ja mówię biskupom: skoro się modlimy o powołania kapłańskie i zakonne, czemu się nie modlimy o powołania przedsiębiorców? Czytaj więcej »

 

Celebryci przegnici lewactwem

Z naszej poczty…

„Porozumienie 11 Listopada”, zrzeszenie skrajnie lewicowych organizacji szykuje w tym roku blokady Marszu Niepodległości pod hasłem „Kolorowa Niepodległa”.

W celu wypromowanie tej inicjatywy wykorzystani zostali znani aktorzy. Trudno sobie jednak wyobrazić aby Borys Szyc, Tomasz Karolak, Wojciech Pszoniak, Grażyna Wolszczak czy Renata Dancewicz chcieli namawiać do fizycznego ataku na Marsz Niepodległości. Do promowania blokad, takich jakie miały miejsce w zeszłym roku, a których efektem były starcia blokujących z funkcjonariuszami policji i liczne zatrzymania kontrmanifestantów.

Trudno sobie wyobrazić, aby ci aktorzy chcieli mieć coś wspólnego z agresywnymi anarchistami, którzy swoje twarze ukrywają pod kapturami i za chustami. Trudno sobie wyobrazić, aby Wojciech Pszoniak, aktor tak wybitny, zasłużony, odznaczany wielokrotnie chciał mieć coś wspólnego z Antifą, którą to terrorystyczną bojówkę na swoim profilu na portalu Facebook promuje Porozumienie 11 listopada.

Ruch Wolności
www.ruchwolnosci.org
www.facebook.com/RuchWolnosciDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *