Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

Chorwaci! Przyjmijcie wyrazy ubolewania, jesteście w UE

O północy, z 30 czerwca na 1 lipca 2013 roku, Chorwacja stanie się członkiem Unii Europejskiej. Nie wątpimy, że elity tego kraju są tak samo zeszmacone jak nasze i za mdłą obietnicę korzyści dla siebie w przyszłości, poświęciły suwerenność własnego narodu, okupioną krwią przelewaną w latach 90-tych ub. wieku.Nie wątpimy również, że poza elitami, wśród zwykłych Chorwatów, znajdują się też przeróżni pożyteczni idioci, którzy tryskają entuzjazmem i szczęściem, że są wreszcie „w Europie”.

My jednak, jako portal Prokapitalizm.pl, pragniemy złożyć narodowi chorwackiemu szczere wyrazy ubolewania i współczucia. Zostaliście sprzedani za 30 srebrników i już niedługo przekonacie się o tym, jak Was wyrolowano. Póki co jednak, jest za późno.

Jeszcze raz – wyrazy współczucia…

Redakcja portalu Prokapitalizm.pl

 


One Response to Chorwaci! Przyjmijcie wyrazy ubolewania, jesteście w UE

  1. Marko napisał(a):

    Chorwacja nie istniala juz dawno przed przyjeciem do UE. Tak samo jak dawno nie ma wolnej Serbii, ktorej w Unii jeszcze oficjanie niet ale 99% tego kraju od dawna ma juz w lapkach LO. A pan Milo sevic ma sie swietnie w Szwajcarii. Co prawda „umarl” tak jak wielu innych ale zmartwychwstal pod nowa postacia i dalej pociaga za sznurki. Kondolencje Panie Redaktorze sa wiec zupelnie nie na miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *