Wizyta prezydenta Dudy w USA bez konkretów

Pomimo szumnych zapowiedzi o przełomie, prezydent Andrzej Duda przywozi z Waszyngtonu tylko słowa Czytaj więcej »

 

Ciemne postacie w historii Kościoła

Nakładem Wydawnictwa M ukazała się książka „Ciemne postacie w historii Kościoła” Michaela Hesemanna. Ukazuje ona liczne mity, kłamstwa i czarne legendy, dotyczące Kościoła. Autor zderza nowe i stare mity z historycznymi faktami.Z książki dowiemy się, kim są naprawdę czarne postacie. Michael Hesemann poszukuje odpowiedzi na pytanie, co kryje się za wyolbrzymianymi nierzadko skandalami, związanymi z kacerzami, templariuszami, papieżycą Joanną i innymi postaciami.

Jeśli chcesz  poznać tajemnice pustego grobu, dowiedzieć się o domniemanej Ewangelii Judasza oraz kim była papieżyca Joanna, zamów książkę na stronie Wydawnictwa M.

Wkrótce na Prokapitalizm.pl ogłosimy krótki konkurs, w którym można będzie wygrać egzemplarz książki „Ciemne postacie w historii Kościoła”. Szczegóły niebawem!


One Response to Ciemne postacie w historii Kościoła

  1. ??????? napisał(a):

    A to mam nadzieję Jasna Postać Kościoła Rzymsko-Katolickiego; bardzo byłbym zawiedziony, gdyby za jakiś czas okazało się……wolę nie pisać i nie myśleć, co okazałoby się. A oto ważne informacje: http://www.pch24.pl/x-kongres-konserwatywny–nagroda-im–ks–piotra-skargi-przyznana-,18176,i.html
    http://www.pch24.pl/bronmy-krzyza-przed-nowym-totalitaryzmem,18178,i.html
    Chyba bardzo dobry ksiądz i człowiek? Jak myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *