Euro – obłędne przedsięwzięcie, które rozbije Europę

Pomysły na ratowanie finansów krajów południowych, a tym samym całej strefy euro nie przynoszą - jak dotąd - oczekiwanych rezultatów Czytaj więcej »

 

„Cień tajnych służb” – spotkanie z red. Dorotą Kanią

Dziwne samobójstwa III RP, dziwne zaginięcia, wiele znaków zapytania i sporo dotąd niewyjaśnionych spraw, chociażby sprawa gen. Papały czy Piotra Jaroszewicza. To tematyka książki red. Doroty Kani „Cień tajnych służb”. Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania z autorką książki, które odbyło się 17 czerwca 2013 roku w Piotrkowie Trybunalskim.Wkrótce kolejne odcinki…


4 Responses to „Cień tajnych służb” – spotkanie z red. Dorotą Kanią

 1. Marko napisał(a):

  Co te historie maja wspolnego z gospodarka? To jedynie kolejny dowod na to ze panstwo gospodarcze jest jednym rozwiazaniem, ludzie chca jesc, pic i sie radowac a nie sluchac od jakiejs dziwnej kobiety, kto kogo mial zakatrupic i nikt nie wie po co sie to stalo. Jesli w ogole sie stalo…moze to tylko zabawa, zeby odciagnac uwage ludzi od ucisku gospodarczego kapitalistycznej zgraji rabujacej majatek Polakow.

 2. Facet z 's.s.' napisał(a):

  Dla rozjaśnienia cienia takie coś znalazłem:
  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/50574,panstwo-zawiodlo.html
  oraz coś takiego, księżulek coś dobrze obserwuje współczesną Polskę, ciekawe co na niego znajdą:
  http://www.naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/50576,zobowiazani-do-poznania-prawdy-smolenskiej.html
  Prawda, że wpisuje się wszystko w grę pozorów różnych watah ‚s.s.’ i Lig Oszustów wszelkich barw i pochodzeń?

 3. epizod napisał(a):

  Tego rodzaju książki opisują mały epizod w dziejach świata, w tajemniczych, spiskowych i intryganckich dziejach świata. Zamieszani ludzie w tego rodzaju rzeczy za długo nie żyją, a już szczególnie ci co chcą odkryć jak najwięcej prawdy. Bardzo jest niebezpiecznie dużo wiedzieć, a jeszcze bardziej tę wiedzę wokoło rozpowszechniać. Czyli rosyjskie powiedzenie – „tisze siedzisz dalsze jedziesz” albo „ticho budiesz dalsze jedziesz” jest cały czas aktualne.

 4. reiwach napisał(a):

  Czyżby również gra ciemnych służb ludzi cieni, to jest o narodowcu, który się czymś naraził i czym tak naprawdę? – http://www.prawy.pl/z-kraju/3652-prokuratura-zajela-sie-sprawa-smierci-roberta-larkowskiego Ciekawe jak zakończą tę sprawę: niewykrycie, brak dowodów, mała szkodliwość czy inne prawotwórcze tłumaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *