Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Cień tajnych służb

„Cień tajnych służb” to tytuł książki dziennikarki Doroty Kani, która właśnie ukazała się nakładem Wydawnictwa M. Książkę najkrócej można streścić w ten sposób: polityczne zabójstwa, niewyjaśnione samobójstwa, niepublikowane dokumenty, nieznane archiwa…W książce znalazły się  wyniki śledztw w sprawie najgłośniejszych zabójstw i samobójstw, które miały miejsce w ciągu minionych dwudziestu trzech lat. Jest ona oparta na dokumentach, które w większości  do tej pory nie były znane, poza wąską grupą badaczy i śledczych. Czytając materiały poszczególnych postępowań prokuratorskich, sądowych oraz archiwalne, historyczne  dokumenty można zauważyć, że niemal w każdym opisanym w książce śledztwie, pojawiają się funkcjonariusze służb specjalnych PRL. Służby, które miały stać się reliktem minionej epoki, w rzeczywistości stały się głównym rozgrywającym w biznesie i polityce po 1989 roku. Czy był to czysty przypadek, że powiązani z nimi ludzie ginęli często w tajemniczych okolicznościach? Autorka próbuje odpowiedzieć na to pytanie.

Książkę zamówić można na stronie Wydawnictwa M…

P


4 Responses to Cień tajnych służb

 1. wiadomo napisał(a):

  wiadomo, że to nie żadne „S.S.” ale to robi Liga Oszustów, cokolwiek by to znaczyło

 2. Marko napisał(a):

  Tajne sluzby nie istnieja. Sa tylko media informujace o „zabojstwach”, „porwaniach”, „aferach” itd itd. zabawa i tylko zabawa. Jak mozna kogos np. „zabojowac” skoro nigdy nie istnial? Jak ktos moze popelnic „samobojstwo” z pomoca skoro tym kims nie jest?

 3. Grześ napisał(a):

  Służby nie istnieją jest tylko Agent MARKO!!

 4. StG44 napisał(a):

  @Marko: jak zwykle zapomniałeś leki. Jeśli ich nie masz, trollu komunistyczny, to idź się napij księzycówy i nie bredź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *