Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Ciężka jest praca europosła, pełna poświęceń

Od czasu do czasu chyba każdy z nas zastanawia się, czym też zajmują się „nasi” europosłowie w Parlamentach Europejskich w Brukseli, Strasburgu i Luksemburgu? Można by pomyśleć, że poza robieniem ciężkiej kasy zajmują się jeszcze prowadzenie blogów, na których zresztą rzadko opisują to, co robią w PE.Tymczasem jednak nie… Nasi wybrańcy ciężko harują na chleb. Problemów przecież w Unii Europejskiej co niemiara i wciąż trzeba stawać im naprzeciw, wciąż trzeba nadstawiać d…. Zresztą, nie ma co się rozpisywać. Sami zobaczcie na poniższym rysunku, jak ciężka jest praca europosła… 🙂


2 Responses to Ciężka jest praca europosła, pełna poświęceń

  1. Alamo napisał(a):

    Widzę, że poziom leci na łeb na szyję. Tak jak na kanale fb. Żenada i wstyd.

  2. pawel napisał(a):

    Może Pan napisze, jak wygląda praca posła w Parlamencie Europejskim, chętnie poczytamy. Bo, prawdę mówiąc, blogerskie wypociny p. Migalskiego, Siwca, Wojciechowskiego, Thun, Geringer d’Oedenberg, Senyszyn, Czarneckiego, jakoś mnie specjalnie nie fascynują.

    A to, co wyżej to satyra. Może i trochę bolesna dla niektórych, jednak czy nasze elity nie dają symbolicznej d… gdzie popadnie i komu się da…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *