Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Co kombinuje Państwowa Komisja Wyborcza?

Kiedyś sprawa była bardzo prosta, bo wystarczyło powołać "odpowiednich" ludzi do Komisji Wyborczych, którzy realizowali zasadę: Ten wygrywa wybory, kto liczy głosy. Obecnie jest już bardzo trudno fałszować wybory na poziomie Obwodowych Komisji Wyborczych, bo są tam ludzie z o różnych poglądach politycznych, którzy wzajemnie patrzą sobie na ręce,  ale... wynaleziono nowe narzędzie do manipulacji rezultatami głosowań w postaci systemów informatycznych!


Ostateczne wyniki wyborów w poszczególnych komisjach są sumowane w komputerach Państwowej Komisji Wyborczej. Zatem Przewodniczący PKW jest tylko kontrolerem operacji informatycznych na twardych dyskach, na których się nie zna.

Prawdziwymi szefami PKW jest natomiast grupa informatyków, która zarządza systemem!!!

Przespałem noc zupełnie spokojnie, aż tu nagle Polskie Radio podało o poranku, że...." W samym środku nocy zablokował się system informatyczny PKW"....! Z uwagi na fakt, że wbrew rozpowszechnianym przez prorządowe telewizje sondażom przedwyborczym wygląda na to, że wybory samorządowe przegrała jedynie słuszna partia POLITYCZNYCH OSZUSTÓW, jako człowiek, który już niejedno przeżył uważam, że naiwnością jest twierdzenie, iż awaria komputerów PKW była przypadkowa!

Zadaję sobie proste pytanie: Co jesienią 2014 roku kombinuje Państwowa Komisja Wyborcza?

A może warto zbadać czy wszyscy informatycy PKW są bezpartyjni???

Bezpartyjny
Rajmund Pollak


4 Responses to Co kombinuje Państwowa Komisja Wyborcza?

 1. Sceptissimus napisał(a):

  Bardzo trafne spostrzeżenia.
  Właśnie „minęła dwunasta”. Polacy mieli swoją szansę w roku 2007. Trzeba było kuć żelazo póki gorące. Udzielenie wówczas wotum zaufania PIS-owi w przyspieszonych wyborach było możliwym i jedynym jak widać dzisiaj rozsądnym rozwiązaniem. Niestety Polacy po raz kolejny dowiedli mizernych kwalifikacji moralnych i politycznych. Teraz kiedy po zbrodni roku 2010 struktury rozbójnicze umocniły się wokół sprawstwa kierowniczego – mizerne są szanse na odsunięcie okupanta od władzy.

 2. Maciej Dybowski napisał(a):

  Taaa! Bardzo prosto jest sprawdzić „CZONKOSTWO” w partyjach poszczególnych informatyków. Dobrze! Gorzej jest sprawdzić co mają w umysłach i sumieniach czyli jakie mają sympatie polityczne. Chyba będzie trudno „CÓŹ” takiego sprawdzić.

 3. Rajmund Pollak napisał(a):

  Wiarygodność moich artykułów potwierdza fakt, że cała Państwowa Komisja Wyborcza podała się do dymisji!
  Pozdrawiam Czytelników

  Rajmund Pollak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *