Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Czy „akta Stonogi” mają coś przykryć?

Tylko pytanie co?... Często stosuje się tzw. maskirowkę, poświęca się jakąś ważną z pozoru sprawę po to, by przepchnąć coś znacznie bardziej ważnego. Mam złe przeczucie - tu wcale nie chodzi o dobro Polski (nie III RP, ale Polski).

Przetargi, kontrakty, a może 65 mld USD dla Żydów? Zmiana ambasadora USA w III RP, wyjazd Anny Applebaum, prywatnie żony Radosława Sikorskiego jako "przedstawicielki Polski" na spotkanie Grupy Bilderberg? Sporo tych poszlak...

I jeszcze jedna... Grzegorz Braun już jakiś czas temu sugerował, że "szykują nam okrągły stół bis". Czy chcą upozorować podcięcie nóg starego stołu, by wystrugać nam nowy?


4 Responses to Czy „akta Stonogi” mają coś przykryć?

  1. inowierca napisał(a):

    Dorzucić należy jeszcze „wojnę” na Ukrainie, wojny na Bliskim Wschodzie i uciekinierzy z tamtego regionu. I nachodzi pytanie do łba prostaczka – KTO za tym wszystkim stoi, z imienia i nazwiska, CZYJE interesy reprezentuje, JAKIE to interesy? Konkretnych odpowiedzi nie będzie.

  2. Logik napisał(a):

    Odpowiedz na to pytanie jest prosta: zwieksza sie swiadomosc ludzi na tej planecie i wprowadzenie NWO musi byc przyspieszone i nawet zbrutalizowane by nie zagrozic Ciemnym Silom wladajacym folwarkiem zwanym planeta ziemia. Ich wojsko (politycy, bankierzy) maja pilne zadania do wykonania.

  3. łom napisał(a):

    Ale odpowiedź Logik! Zwiększa się świadomość? U kogo i gdzie? Ciemne Siły? Konkretnie kto, z nazwiska i imienia, jakie zajmuje miejsce i stanowiska w hierarchii, gdzie są? No Logik, proszę tak konkretnie, bez wymigania się i krętactwa. I jeszcze uważaj, bo Twój komp można namierzyć, tak samo jak to w którym bunkrze się tchórzliwie chowasz. I tam konkretny sługa Ciemnych Sił, a może i same konkretne, znane z nazwiska Ciemne Siły z rozkoszą Cię przesłuchają za sianie zamętu i nie uleganie Ciemnym Siłom, bo przecież Ty im nie ulegasz i nie ulegniesz? Prawda! Prawdaaaa!!! Ty jedyny nasz ratunek, zbawca i obrońca, Ciemnym Siłom, konkretnym Ciemnym Silom nie ulegniesz i je zwalczysz dla pożytku swojego i nas, Ty nasz Wybawicielu RAAATUUUJ!

  4. łom napisał(a):

    Ciekawy wywiadzik – http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/id,6518/Ziemkiewicz-Stonoga-to-zawodowy-prowokator.html
    Proszę zwrócić szczególną uwagę na końcowe pytanie. Ktoś mi kiedyś podobny i na podobny temat przesłał na twitera czy fejdzbuka zlepek filmowy; zdaje się że nazywał sam siebie Poszukujący czy Dociekliwy. Należy uważać na stonogi Kukiza z Nowoczesnej.pl!!! I tyle!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *