Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Czy media manipulują papieżem Franciszkiem?

Media co rusz przynoszą rewelacje na temat tego, co powiedział, albo zrobił papież Franciszek. Onet.pl bryluje tu przede wszystkim. O tym, że do tego, co pisze o papieżu ten portal, należy podchodzić z dużym dystansem, niech świadczy informacja, dosłownie sprzed kilku minut, która chyba wciąż wisi na portalu.News dotyczy rzekomych planów spotkania Franciszka z Żydami i muzułmanami, by wspólnie wystosować „przesłanie pokoju”. Jak podaje portal, news podały „włoskie media, powołując się na źródła izraelskie”. To jedno – nie wiadomo tak do końca skąd ta informacja (włoskie media, izraelski źródła – Watykan nie potwierdza…). Ale jest jeszcze jeden smaczek… Informacja ta opatrzona jest zdjęciem. Prosimy o zwrócenie uwagi na podpis jaki jest pod tym zdjęciem (powiększ zdjęcie!). Być może za chwilę zostanie on zmieniony, jednak my zrobiliśmy zrzut, który obnaża manipulację bądź nieuctwo redaktorów dyżurnych. Jakby nie patrzeć – kompromitacja. Manipulacja – ignorancja – kompromitacja!


2 Responses to Czy media manipulują papieżem Franciszkiem?

  1. pawel napisał(a):

    He, he… Zdjęcie już podmienione 😉

  2. Marko napisał(a):

    Manipulacja? jakze to? niemozliwe! nie ma zadnej manipulacji, nie ma zadnej Ligi Oszustow, sa tylko teorie spiskowe paru chorych na glowe!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *