W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Czy mężczyźni powinni mieć karty kredytowe?

Karta kredytowa jest tym, czego potrzeba każdemu człowiekowi. Bez karty kredytowej nie ma sprawnego egzystowania. Karta kredytowa może być w damskiej portmonetce lub męskim portfelu. Nie ma to większego znaczenia. Każdy obywatel polski potrzebuje finansowego wsparcia. Karta kredytowa takie wsparcie daje. Może to być karta kredytowa Visa, może to być inna karta kredytowa, ważne tylko, aby wysokość środków zgromadzonych na niej była odpowiednia. To najważniejsze dla każdego klienta.

Bank także jest zadowolony, gdy klient korzysta z karty, płaci prowizję oraz odsetki za zadłużenie. Banki walczą o klientów i jest to całkiem ostra walka – wysyłanie mejli, ulotek, dzwonienie do klientów. Wszystkie metody są dobre, aby tylko zdobyć klienta. Mężczyźni są lepszymi klientami, bo wydają pieniądze w sposób niekontrolowany, znacznie rozrzutniej niż kobiety. Karty kredytowe to wsparcie finansowe dla każdej osoby i najlepsza metoda na opłaty i zaległości finansowe – nie jest to darowizna, kartę trzeba spłacić, jednak można to zrobić na raty. Zatem zalecamy staranie o kartę, a później używanie jej w sposób kontrolowany, bez rozrzutności oraz nieuzasadnionych wydatków. Karta na pewno pomoże każdej osobie. Karta kredytowa na pewno jest pomocna i trzeba ją mieć w portfelu, jednak nie wolno trzymać jej razem z PIN-em, czyli kodem niezbędnym do korzystania z takiej karty. Gdy dojdzie do kradzieży to złodziej będzie miał ułatwione zadanie – nie dość, że zyska kartę, to bez wysiłku otrzyma PIN i pobierze pieniądze z bankomatu lekko, łatwo i bez najmniejszych kłopotów. Takie postępowanie to przejaw beztroski oraz lekkomyślności. Panowie czasem bywają bardziej niefrasobliwi od żon czy przyjaciółek, potrafią wyrzucać pieniądze w błoto i wydawać je tak, jak to jest im tylko wygodne. Pieniądze tymczasem należy wydawać rozważnie i ostrożnie, najlepiej jak to jest tylko możliwe. Dlatego każdy z nas ma obowiązek dbałości o domowe finanse. To jest najważniejsza sprawa dla każdego klienta. Karta kredytowa pomaga w tych zadaniach, ale nie wolno wydawać pieniędzy bez namysłu. Refleksja jest niezbędna.