Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Czy Polsce grozi inflacja?

Zapraszamy do obejrzenia dwóch prelekcji wygłoszonych podczas konferencji PAFERE Liberty Weekend, która odbyła się w dniach 21-23 października 2011 roku w Czeszowie w hotelu Niezły Młyn. Pierwsza prelekcja nosi tytuł „Reprywatyzacja – grzech pierworodny III RP” a wygłoszona została przez Pawła Tobołę-Pertkiewicza z PAFERE. Druga nosi tytuł „Czy Polsce grozi inflacja?”. Wygłosił ją Bogdan Dąbrowski z TV Biznes.One Response to Czy Polsce grozi inflacja?

  1. Marko napisał(a):

    Wolnościowcy wyznają zasadę „nie ma przestępstwa bez ofiary”, w myśl której takie zjawiska jak prostytucja, posiadanie i używanie narkotyków czy gry hazardowe nie powinny być karane, lecz podlegać zasadom wolnego rynku…i …Poglądy libertarian odnośnie pieniądza są zazwyczaj zbieżne ze zdaniem przedstawicieli tzw. szkoły austriackiej, wedle której emisja pieniądza winna być domeną prywatnych banków komercyjnych…I tyle na temat tego tworu PAFERE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *