Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

De Press o „Żołnierzach Wyklętych”

Wkrótce na polskim rynku ukaże się nowa płyta zespołu De Press – „Myśmy rebelianci”. Zapraszamy do obejrzenia teledysku do tytułowego utworu. Lider zespołu Andrzej Dziubek poświęca go tym, którzy nie bali się walczyć z bronią w ręku o wolną Polskę z sowieckim okupantem aż do 1963 roku. Tego typu utwory to u nas rzadkość, dlatego najnowsza produkcja polsko-norweskiej grupy De Press, tym bardziej zasługuje na uznanie i prezentację. Od razu też zachęcamy do nabycia płyty De Press, która już niedługo ukaże się na rynku.

de_press_okladka

PSz


5 Responses to De Press o „Żołnierzach Wyklętych”

 1. paweł napisał(a):

  Brawo dla De Press. Dawno na naszym rynku muzycznym nie widziałem niczego równie ekscytującego, wzruszającego, a jednocześnie dodającego wiary i optymizmu!!! Andrzej Dziubek jest THE BEST!!!!! 🙂

 2. P77 napisał(a):

  Szacunek za pamięć !!!!! NSZ !!!!NISZCZ KOMUNE !!!!

 3. Michał Nawrocki napisał(a):

  No cóż, jeden POdPiS i sprawa wydaje się przesądzona… Nadszedł czas?

 4. Sławomir Kowalczyk napisał(a):

  Przesłuchałem wczoraj. Polecam.

 5. paweł napisał(a):

  Wczoraj kupiłem w empiku za 42 zł. Wiele razy przesłuchałem. Świetna płyta. Trzymam kciuki za De Press mając nadzieję, że jeszcze nie raz nas zaskoczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *