Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Deadwood…” czyli Karol Gajewy przekonuje do anarchokapitalizmu

Nakładem Wydawnictwa PROHIBITA ukazała się właśnie książka publicysty portalu Prokapitalizm.pl, Karola Gajewego „Deadwood – anarchokapitalizm w działaniu, krótki przewodnik po serialu”. Nasz portal objął patronat medialny nad tym tytułem. Książkę zamówić można w księgarni internetowej Multibook.pl.„David Milch odrzucił wizję Dzikiego Zachodu, jaka dotychczas była realizowana przez twórców filmu. Zamiast idealizowania epoki skupił się raczej na wiernym odwzorowaniu jej ducha, co było możliwe między innymi dzięki wierności faktom historycznym. (…) Serialowy Deadwood przedstawia zwyczajnych ludzi zmagających się z wrogim światem, który czyha na ich życie”.

Autor na podstawie popularnego serialu „Deadwood” stara się przekonać Czytelnika, że ład spontaniczny, brak wszechobecnego czy w ogóle państwa i opieki tej instytucji nad obywatelami, jest nie tylko możliwy, ale wręcz pożądany. Anarchokapitalizm zdaniem autora może się sprawdzić nie tylko w serialowej rzeczywistości, ale także poza nią. Czy tak jest w rzeczywistości. Czy argumenty autora przekonują Cię, drogi czytelniku?

Książkę zamówić można w księgarni internetowej Multibook.pl


3 Responses to Deadwood…” czyli Karol Gajewy przekonuje do anarchokapitalizmu

 1. Marko napisał(a):

  PO-zdrowienia dla I sekretarza KC PZPR w kolejnym wcieleniu.

 2. Savpether napisał(a):

  @Marko

  +1

 3. Kierownicy Pociągów Koliej Mazowieckich to złodzieje, targani poczuciem prześladowania pasażerów psyhopaci oraz głupcy.
  Ofiara Kierownika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *