Czy Polska posiada strategię na wypadek resetu z Rosją?

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że izolacja Rosji, przynajmniej ta oficjalna, powoli acz konsekwentnie przechodzi do historii Czytaj więcej »

 

Dlaczego Kaczyński jest niebezpieczny dla Polski?

Czy program 500+ to wielka zdobycz, która wyciąga Polaków z biedy? A może są jakieś inne sposoby? Co z reparacjami Niemiec dla Polski? Dlaczego wypaliło się paliwo smoleńskie i dlaczego Jarosław Kaczyński jest niebezpieczny dla Polski?


Na te pytania stara się odpowiedzieć red. Stanisław Michalkiewicz w bezpośredniej dyskusji z uczestnikami spotkania. Dyskusja jest momentami naprawdę gorąca, a pan Stanisław stara się tłumaczyć pewne sprawy najprościej jak może. Niestety, natrafia na trudny mentalnie grunt. Poniższy materiał znaleźliśmy w sieci. Nawet nie wiemy, gdzie odbyło się to spotkanie, choć z dyskusji wynika, że miało ono miejsce kilka miesięcy temu. Ale nie to jest najważniejsze - chodzi głównie o pokazanie, jak trudno jest orać na ugorze. Mentalność komunistyczna jest tak głęboko zakorzeniona w wielu ludziach, że czasem traci się wiarę w sens tego co się od lat robi. Zachęcamy - obejrzyjcie poniższy film!


3 Responses to Dlaczego Kaczyński jest niebezpieczny dla Polski?

 1. Logik napisał(a):

  „Ale nie to jest najważniejsze – chodzi głównie o pokazanie, jak trudno jest orać na ugorze. Mentalność komunistyczna jest tak głęboko zakorzeniona w wielu ludziach, że czasem traci się wiarę w sens tego co się od lat robi.”

  Wybornie! Ta strona jest tego doskonalym przykladem. Ile razy byly tutaj komentarze logicznie pokazujace absurdy zlodziejskiego systemu o nazwie kapitalizm. I co? Nic..zero dyskusji, zero kontraargumentow, zero logicznego myslenia, zero zrozumienia, ze to jest droga do nikad… Czyli co? Przyganial smoluch brudasowi?

 2. HeS napisał(a):

  @Logik:” Ile razy byly tutaj komentarze logicznie pokazujace absurdy zlodziejskiego systemu o nazwie kapitalizm. I co? Nic..zero dyskusji, …”

  Bo merytoryczna dyskusja, to też „orka na ugorze”. Czy znasz jakąś (działającą!) alternatywę do kapitalizmu? Owszem, może kapitalizm jest złodziejski, ale inne, konkurencyjne systemy (socjalizm, komunizm, monarchia), są jeszcze gorsze. Przykładów w świecie nie brakuje. Człowiek w życiu prawie zawsze wybiera mniejsze zło. „Dobrych” wyborów nie ma:)

 3. Grześ napisał(a):

  Logik! co ma kapitalizm do kłamstwa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *