Na wschodzie UE wszystko pod kontrolą

Zastanawiam się, czy nie byłoby jednak lepiej, gdyby policja kontynuowała swój strajk. A dlaczego? Czytaj więcej »

 

Dorota Połedniok, b. radna PO ze Śląska: Platformo, bujaj się!

Dorota Połedniok – prawniczka, śląska randa, do niedawna z PO. Kobieta, która jako pierwsza odważyła się powiedzieć, że źle się dzieje w Platformie Obywatelskiej i za to spotkał ją ostracyzm w partii, a potem wyrzucenie.Ile obywatelskości jest dziś w PO? Jak Dorota Połedniok ocenia okres pobytu w PO, jak ocenia funkcjonowanie partii dziś, jak ocenia Donalda TUSKA jako naczelnego wodza? Czy Platforma to partia obywatelska czy partia władzy? Różnie o niej mówiono, wysyłano anonimy, grożono, zastraszano! Dorota Połedniok nie dała się przestraszyć i ciągle działa. Jaka czeka przyszłość śląską radną, jakie ma ambicje, cele marzenia? – do obejrzenia wywiadu z Dorotą Połedniok zaprasza Marcin Rola.


One Response to Dorota Połedniok, b. radna PO ze Śląska: Platformo, bujaj się!

 1. Cieśla z Piekor napisał(a):

  Wysłuchałem dwukrotnie wywiadu udzielnego przez panią Dorotę Połedniok. Po pierwszym, pobieżnym przesłuchaniu, Pani Radna robi wrażenie uczciwej oszukanej idealistki.
  Po drugim przesłuchaniu już nie mam wątpliwości, to wystąpienie to ściema dla naiwnych. Ciemny lud wszystko kupi, jak był uprzejmy zauważyć mistrz kłamstwa politycznego, dezinformacji i fałszywej propagandy.
  Nie wierzę, że ktoś kto kończył studia, nawet te obecne, może prezentować taką naiwność graniczącą z głupotą. Jeżeli nawet, to nie powinien zajmować się polityką.
  Pani Radna jest po prosu cwana, a słuchaczy traktuje jak idiotów. Wywiad świadczy o tym, aż nadto dobitnie. Albo jest cwana, albo mało inteligentna, co też Panią Radną dyskwalifikuje jako działacza.
  Nie ważne jest to co Pani Radna powiedziała, ważne jest natomiast to, czego nie powiedziała.
  Po pierwsze, dlaczego aż tyle lat Pani Radna potrzebowała aby zauważyć do jakiej bandy wstąpiła? Wszyscy, którzy mają więcej niż półtora zwoją mózgowego, widzieli czym pachnie Danek i cała ta formacja. Jedynie Pani Prawniczka, nie maiła wiedzy o przeszłej działalności Donalda?
  Bardzo to źle świadczy o Pani Matce Karmicielce. Na szczęście dla niej, nie wymieniła jej Pani z nazwy.
  Na rok przed wyborami samorządowymi doznała Pani Rada nagłej iluminacji?
  Po prostu powróciła Pani z gwiazd i z marszu zapisano Panią Radną do PO.
  To tak jakby Pani Radna przespała się w burdelu, a rano stwierdziła, że nie widziała gdzie się położyła.
  Powołuje się Pani Radna na Europę, czyli na najgorszy z możliwych przykładów. Pragnie aby degeneraci świadczyli o jej cnocie. Świat to bynajmniej nie sypiąca się i zdegenerowana Europa. To właśnie z Europy ciągnie wzorce Tusk. To właśnie Europa rozmontowuje i okrada Polskę. Jest to planowa i konsekwentna działalność. To kolega Tuska twierdzi ł publicznie w Australii, że „Polacy to stado tępych baranów”, a drugi twierdzi że Polacy powinni żyć z Pracy a reszta Europy z kapitału! Wyznaczono nam rolę taniej siły roboczej, a Pani Radna fałszywie ubolewa nad ludźmi, których wypędziła z kraju w ciągu ostatnich lat wspierania PO.
  Platforma zablokowała Pani piknik ekologiczny!!! Mogła Pani Radna wymyślić coś mądrzejszego.
  Akurat, to przemawia na korzyść PO. Wydaje się, że wszyscy poza Panią Radną wiedzą kto stoi za tzw. organizacjami i ruchami ekologicznymi oraz w czyim interesie one działają. Pani Radna Liczy na to, że ciemny lud tego nie wie? A może Pani Radna po prostu nie była na tym wykładzie?
  Każdy kto wspiera organizacje ekologiczne jest wrogiem Śląska i Ślązaków. Płatni „ekologowie” działają po to, aby zablokować wydobycie węgla na Śląsku i zmusić nas do kupowania nadwyżek energii w Rosji i we Francji.
  Pani Radna Podkreśla, że jest młodą osobą, a stare repy Panią Radną blokują. Mównie o kimkolwiek w takim tonie świadczy o dużej zawartości słomy w guminikach
  Osiemdziesiąty drugi rocznik zeszłego stulecia, toż to Pani Radna „Stara d… jest”, jakby to powiedział Bogusław Linda.
  Tratwa anty obywatelska tonie i Pani Radna postanowiła, wyprzeć się Platformy jak żaba błota. Popracowała kilka lat na swoją pozycję, wypracowała układy, nabyła wiedzy od starych wyżeraczy i teraz PO jest już jej nie potrzebne.
  Pani Radna jest jak pijak, który po pijanemu powoduje wypadek, następnie mówi: o kurna, nie widziałem, że po gorzale nie należy jeździć, ale teraz już będę jeździł trzeźwy.
  Absolutny, brak wstydu i odpowiedzialności za swoje czyny. Konsekwencje należy ponosić, zarówno za winy świadome jak i niezamierzone.
  Pani Radna, jest bardzo niebezpieczną osobą, ponieważ przy nieuważnym słuchaniu, można Jej zaufać.
  Ja tego nie kupuję! To jest czystej wody faryzeizm!
  Pani Radna obraża moją inteligencję.

  Cieśla górniczy ze Piekor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *