Czy Zulusi uratują RPA przed katastrofą?

Czy antysocjalistyczne nastawienie zuluskich przywódców będzie w stanie zablokować szykowany przez lewicę demontaż południowoafrykańskiego państwa? Czytaj więcej »

 

Dymisja Prezesa Prasy Beskidzkiej na rękę separatystom z RAŚ?

Ze źródeł pochodzących z Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ"Solidarność" otrzymałem nieoficjalną wiadomość, że w dniu 28 czerwca 2016 roku został odwołany z funkcji Prezesa Spółki Prasa Beskidzka jej wieloletni Prezes Piotr Wysocki.


Aby tę informację sprawdzić u źródła zadzwoniłem do Redakcji Kroniki Beskidzkiej, gdzie otrzymałem precyzyjną i pewną wiadomość, że faktycznie doszło do dymisji Pana Piotra Wysockiego z funkcji Prezesa Wydawnictwa Prasa Beskidzka, natomiast pozostanie on nadal Redaktorem Naczelnym Kroniki Beskidzkiej.

Zastanawiam się czy za całą tą dymisją nie stoją sympatycy separatystów z RAŚ? Piotr Wysocki jest bowiem jednym z niewielu przeciwników RAŚ wśród dziennikarzy województwa śląskiego. Kronika Beskidzka w odróżnieniu od innych lokalnych gazet pisała krytycznie o RAŚ i demaskowała fakty dyskryminacji Podbeskidzia przez aktywistów RAŚ i przez Ślązaków z RNŚ.

Redaktor Piotr Wysocki zaprzeczył wprawdzie aby jego dymisja miała związek z jakimikolwiek naciskami ze strony separatystów RAŚ, ale nie ulega wątpliwości, że aktywiści RAŚ bardzo się tą wiadomością ucieszą, choć w internecie w KRS Piotr Wysocki nadal widnieje jako prezes Wydawnictwa.

Jako mieszkaniec Bielska-Białej jestem zbulwersowany, że prasa lokalna, a nawet lokalne Radio Bielsko milczy na temat dymisji jaką zgotowali wspólnicy Spółki Wydawnictwo Prasa Beskidzka Prezesowi Piotrowi Wysockiemu.

Ze swej strony wyrażam stanowczy protest przeciwko tej dymisji!

Rajmund Pollak


One Response to Dymisja Prezesa Prasy Beskidzkiej na rękę separatystom z RAŚ?

  1. Sceptissimus napisał(a):

    No więc jak to jest w końcu z tymi Slązakami ?
    Bo nie jestem przekonany, by Polaków trzeba było nachalną propagandą przekonywać do polskości,
    a innych? A pies ich j…ł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *