Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

Dzicz w Kolonii rządzi!

Niemcy są ponoć w szoku. Wszyscy się dziwią i jednocześnie nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło w centrum Kolonii, tuż przy głównym dworcu i katolickiej (niegdyś?) katedrze.

Mówi się o wznoszących awantury osobnikach płci męskiej "o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej". Dochodziło ponoć do masowych gwałtów na kobietach, rabunków, bicia i poniżania. Przez kilka dni niemieckie gadzinówki nie pisnęły nawet o tym słowa, by nie urazić owych młodych mężczyzn "o wyglądzie wskazującym"... No, ale mleko w końcu się rozlało i w Niemczech rozpoczęło się rutynowe bicie piany o problemie.

Co z tego bicia piany wyniknie trudno przewidzieć. Pewnie nic. Jedno jednak jest pewne - tzw. imigranci mocno wzięli sobie do serca zapewnienia niemieckich durnowatych polityków o tym, że ich obecność w Europie przyczyni się do poprawy sytuacji demograficznej m.in. Niemiec. Zapewne białe niemieckie kobiety, od tej pory, będą się w gronie mężczyzn "o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej", cieszyły jeszcze większym wzięciem.

Poniżej migawka z sylwestrowej nocy w Kolonii...


One Response to Dzicz w Kolonii rządzi!

  1. paweł napisał(a):

    A tu niewinne igraszki w Brukseli
    https://www.youtube.com/watch?v=pjOMN4i0h20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *