Czy Zulusi uratują RPA przed katastrofą?

Czy antysocjalistyczne nastawienie zuluskich przywódców będzie w stanie zablokować szykowany przez lewicę demontaż południowoafrykańskiego państwa? Czytaj więcej »

 

Dziennikarska żenada w TVN24

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z p. Moniką Richardson, reprezentującą dziennikarzy oraz p. Krzysztofem Bosakiem, byłym posłem Ligii Polskich Rodzin, obecnie Fundacja Republikańska.  Rozmowa miała dotyczyć spojrzenia na Unię Europejską, na tzw. polską prezydencję. Warto obejrzeć i trochę się pośmiać… z pewnej pani. Jej pewnie chce się płakać, jak na to teraz patrzy… Coś jednak jest w dowcipach o blondynkach…


21 Responses to Dziennikarska żenada w TVN24

 1. Tomek napisał(a):

  Niestety zenada na potege…
  Mlody chlopak, Pan Bosak pokazal duza cierpliwosc i wiedze, moze beda z niego ludzie – mam nadzieje

 2. Robert napisał(a):

  Ta kobieta nic nie wie o życiu. Za takie suche gadki powinno się skazywać na kamieniołom.

 3. Adi napisał(a):

  Monika jest żenująca. Dziennikarze tego pokroju to jakieś dno. Wszystkie jej argumenty można łatwo obalić zwykłą logiką.

 4. realista napisał(a):

  Richardson jest przerażona sytuacją UE
  dlatego się głupkowato i nerwowo śmieje i przerywa rozmówcy
  Żenada
  UE się sypie na naszych oczach
  Bal na „Tytaniku”
  To że pani Monika wyszła za obcokrajowca i uciułała sporo pieniążków robiąc lizusowskie programy stawia ją w lepszej sytuacji niż resztę Polaków. Ona ucieknie do Anglii a my będziemy spłacać długi. Już sponsorujemy Grecję.

 5. Heh! napisał(a):

  Heheheh…
  Pani Richardson jest doskonałym przykładem jak to dzieci ludzi bogatych i cwanych (czyt. tych co wyrabiają sobie wysoką pozycję w społeczeństwie) są zwykłymi ignorantami i nieudacznikami. Wychowani w dobrobycie i oderwani od rzeczywistości często niszczą to co wypracowali ich rodzice.
  Bez wpływów wysoko postawionej w mediach i bogatej mamy, pani Monika, z jej głupawką i ignorancją zapewne nie wypłynęła by w show biznesie dalej niż osiedlowy salonik prasowy.
  Chociaż w TV ignorancja jest w cenie.

 6. Robert napisał(a):

  Pani Richardson ma pusto w głowie od tych zmian mężów, nie nadąża zmieniać nazwisk. Pan Bosak ich gasił ale one tępe jak tefałen

 7. Nixon-X napisał(a):

  Pani Richardson pokazala brak kultury i jakiejkolwiek klasy. To cale spogladanie z wyzyn i ‚dawanie nauk o zyciu’ bylemu LPRowcowi jest dosc zenujacym spektaklem. Wielkie brawa dla Bosaka, wybrnal znakomicie, nie dajac sie sprowokowac i merytorycznie pozbawiajac obie marne dziennikarki nadmuchanej pewnosci siebie.

 8. Rdk89 napisał(a):

  RZYGAĆ MI SIĘ CHCE JAK SŁYSZE TĄ IDIOTKE!!

 9. Rdk89 napisał(a):

  RZYGAĆ MI SIĘ CHCE JAK SŁYSZE TE IDIOTKI!!

 10. Rass napisał(a):

  Rany kto dał do jednej dyskusji gościa który zna się na polityce i się nią zajmuje i trzecio- ,czwartorzędna dziennikarkę w stylu tych co prowadzą tance z gwiazdami i inne takie. Toż do zwykłego talk show trzeba mieć o wiele większe predyspozycje niż zaprezentowała p. Richardson. I jeszcze ten ślub na koniec te baby tylko o koncertach ślubach i pewnie o kolorach szminki potrafią rozmawiać. Z czym do ludzi.

 11. Grześ napisał(a):

  Panie dziennikarki wiedzą nie dorosły Panu K.Bosakowi do pięt, a co dopiero rozumem.

 12. Wacław napisał(a):

  Ale masakra! Przecież to się w głowie nie mieści. Ale z drugiej strony to chyba taka esencja TVN – w tej stacji to chyba jednak wszystkie dyskusje prowadzone są tak samo.

 13. pawel napisał(a):

  Rzadko oglądam telewizję w ogóle, ale jeśli chodzi o TVN24 to jako tako OK wypada red. Bogdan Rymanowski. Czasem wręcz dziwię się, że jeszcze się tam uchował.

  A największy propagandzista? Chyba Tomasz Sekielski. PiS i Kościół to jego obsesja. Cóż, każdy ma jakieś obsesje…

 14. kamil napisał(a):

  szczerze – ja bym nie wytrzymał. coś bym tam rozwalił. i właśnie dlatego nie nadaję się do polityki. Brawa dla Krzyśka, bo dał radę i jeszcze zagiął parafkę („przepraszam mówimy o czymś istotnym?) na te dwie tępe c*py.

 15. autonomista napisał(a):

  powinni Korwina z nią skonfrontowac. On by ją raz dwa usadził 🙂 Bosak pozyskał tym występem moją sympatię 🙂 mnie Ślązaka 🙂

 16. pawel napisał(a):

  Co do Korwina… Niestety, ale obawiam się, że bardzo łatwo dałby się wyprowadzić z równowagi, o co tym głupkowatym paniusiom chodziło zapewne w stosunku do K. Bosaka. Korwin ległby na łopatki…

 17. Tomasz napisał(a):

  Czy Ona jest po drinku?

 18. Kuchenka Gazowa napisał(a):

  Richardson zenda, powinni ja dyscypinarnie wypie*dolic

 19. Wielki Brat patrzy napisał(a):

  Nasze dwie najlepsze oficerki zawiodły. Będzie trzeba przeprowadzić intensywne doszkolenie. Zrobimy to odpowiednio długo i intensywnie.

 20. Wielki Brat patrzy napisał(a):

  Nasze dwie najlepsze oficerki zawiodły. Będzie trzeba przeprowadzić intensywne doszkolenie. Zrobimy to odpowiednio długo i intensywnie. Oficerki zostaną przeczyszczone albo zdegradowane. I nici z forsy.

 21. kamil napisał(a):

  nie, zmieni się gościa. Na miejscu Krzyśka nie oczekiwałbym zaproszenia do telewizji przez jakieś 2-3 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *