Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Ekolodzy ukazali prawdziwą twarz

Zieloni chcą zabijać, aby ograniczać emisje dwutlenku węgla! Szef brytyjskiej komisji ds. ekologii żąda wprowadzenia polityki ograniczania urodzeń na wzór Chin, aby walczyć ze zmianami klimatu.

Długoletni szef Partii Zielonych Jonathan Porrit uważa, że istoty ludzkie stanowią największe zagrożenie dla środowiska naturalnego – podał TVN 24. Porrit chce, aby każde małżeństwo miało najwyżej dwójkę dzieci, aby w ten sposób przeciwdziałać zmianom klimatu.

– Wypowiedź fanatycznego ekologa jest skandaliczna. Pokazuje ona prawdziwą twarz ekofanatyków, których rzeczywistym wrogiem jest życie ludzkie – komentuje dr Tomasz Teluk, dyrektor Instytutu Globalizacji. – Wypowiedź członka brytyjskiego rządu jest jednak przekroczeniem pewnych granic – dodaje.

Według Jonathana Porrita adekwatnymi narzędziami do walki z dwutlenkiem węgla są aborcja i antykoncepcja. Według ekologa aborcja i antykoncepcja powinna być dotowana przez państwo nawet kosztem leczenia ciężkim chorób, bowiem zgony przyczyniają się do ograniczenia produkcji dwutlenku węgla – podał TVN 24.

– To nic nowego, ekolodzy od lat postulują nie tylko regulację temperatur na ziemi, ale także regulację globalnej populacji. Jest to jedna z tez, na którą zwracam uwagę w książce „Mitologia efektu cieplarnianego”, wydanej przez Instytut Globalizacji – podsumowuje Tomasz Teluk.

Instytut Globalizacji stoi na stanowisku, że należy bezwzględnie przeciwstawić się fanatycznej ekoideologii, która z dwutlenku węgla – gazu niezbędnego do rozwoju życia na Ziemi – uczyniła truciznę, a z życia ludzkiego – zagrożenie dla środowiska. Instytut nawołuje do wstrzymania finansowania z kieszeni podatników wszelkich programów związanych z walką z dwutlenkiem węgla.

– Bez ocieplenia się klimatu nie możliwe byłoby życie na ziemi. Nic więc dziwnego, że dla ekologów efekt cieplarniany jest największym problemem, który domaga się rozwiązania, wszelkimi dostępnymi środkami – ocenia Tomasz Teluk

Źródło: www.globalizacja.org


One Response to Ekolodzy ukazali prawdziwą twarz

  1. Paweł napisał(a):

    Pan Jonathan Porrit, dla przykładu, powinien popełnić samobójstwo. Środowisko – w szerokim tego słowa znczeniu – na pewno bardzo by na tym skorzystało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *