Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Farage przestrzegał

Zapraszamy do przypomnienia sobie wystąpienia Nigela Farage z Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, wygłoszonego w Parlamencie Europejskim z 2007 roku. Wystąpienie to skierowane było do kanclerz Niemiec Angeli Merkel, podczas trwania niemieckiej prezydencji w UE.

Dziś już wiemy jak potoczyła się historia i z jaką precyzją i konsekwencją plan pani Merkel jest realizowany, ku uciesze naszego wielkiego „obrońcy” niepodległości i wolności, pana Lecha Kaczyńskiego…


One Response to Farage przestrzegał

  1. Maciej Dybowski napisał(a):

    proponuję „prokapitalizm.pl”, o ile to możliwe i nie wiąże się z kosztami ściągnąć ok.20 fot +/-3 z dzisiejszej „wirtualnej polski wp.pl” z Mowy Tronowej JKM Elżbiety II brytyjskiej. Majestat, klasa, szacunek, wygląd, dostojeństwo, bogactwo, a nie przepych. Dla porównania ze ścierwem demokratycznym. Nie ma porównania. Monarcha i monarchia nad czerniną demokratyczną. Wspaniałe. Motłoch pragnie i chce króla, lecz demokratyczne spasibrzuchy nie chcą do tego dopuśćić. Może te foto uda się wam znależć i umieścić na zagranicznych podstronach dla urozmaicenia i pokazania jak było, jak powinno być i jak będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *