Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Gender – absurdalnie głupia ideologia

Według ideologii gender płeć biologiczna nie ma żadnego znaczenia jako wyznacznik tożsamości. Jeżeli ktoś uważa, że jest samcem bo ma penisa, albo samicą bo ma pochwę, to zdaniem ideologii gender tak mu się tylko błędnie wydaje.Ideologia gender zakłada, że tożsamość jest określona nie płcią biologiczną (genotypem, posiadanym układem płciowym), a preferencjami seksualnymi, czyli tym z kim ma się ochotę kopulować. Oznacza to, że według gender nie jesteśmy kobietami lub mężczyznami, a gejami, lesbijkami, zoofilami, nekrofilami, pedofilami, heteroseksualistami, transseksualistami…

Dodatkowo zdaniem ideologii gender ludzie nie mają stałych preferencji seksualnych, tylko raz mają ochotę na kopulacje z osobnikami swojej płci, raz płci odmiennej, a innym razem na relacje międzygatunkowe. Tak więc tożsamość zdeterminowana zmiennymi preferencjami ulega nieustannym zmianom.

Ideologia gender, źródło rzekomego zabobonu o tym, że istnieją dwie płcie zdeterminowane biologicznie widzi w destruktywnym wpływie starej kultury i języka. Dlatego, by wyzwolić ludzi od determinizmu płci biologicznej ideologia gender chce zniszczyć zastaną kulturę i język. Celem jest to, by jednostki wyzwolone z kultury i biologii, odrzucające stare pojęcia opisujące relacje społeczne, mogły same zdecydować kim są, nie na podstawie swojej biologii, ale na podstawie tego z kim ma się w danej chwili odbyć stosunek seksualny.

Problemem nie jest to, że ta idiotyczna chora ideologia istnieje – świat roi się od pokręconych szaleńców. Ale to, że ideologia gender stała się obowiązkową ideologią rządzącej klasy pasożytniczej – co powoduje, że ideologia gender jest siłą narzucana obywatelom.

Promocja ideologii gender jest kolejnym etapem rewolucji dokonywanej wbrew ludzkości przez klasę pasożytnicza – ONZ, UE, rządy poszczególnych państw, globalną finansjerę czy lobby sodomitów. Klasa pasożytnicza robi wszystko, by osiągać takie cele jak ograniczenie prokreacji ludzi, i oderwanie prokreacji od heteroseksualnego seksu dzięki in vitro.

We wdrażaniu ideologii gender wykorzystywany jest cały aparat państwa. Wbrew obywatelom wprowadzane są zmiany przepisów. Dąży się do tego, by wszelka aktywność seksualna, w tym i ta uznawana za patologie, była dozwolona i afirmowana. Afirmacji wszelkich form aktywności seksualnej ma służyć zakaz afirmacji heteroseksualnego modelu relacji – niezależnie od tego czy jest on afirmowany we wspólnocie religijnej, szkole czy w domu.

Celem ideologii gender jest aktywizacja seksualna dzieci wprowadzana za pomocą „edukacji” seksualnej i mediów, negowanie tradycyjnych ról społecznych, indoktrynacja dzieci w duchu ideologii gender. Ideologia gender postuluje, by w procesie wychowania nie kształtowano tożsamości płciowej dziecka, by dzieci nie mogły określić swojej płci, tak by dzieci miały zmienną tożsamość płciową otwartą na relacje homoseksualne i inne formy seksu. Koszty społeczne państwowej propagandy ideologii gender w szkołach są gigantyczne.

Inne postulaty ideologii gender są równie szkodliwe. Postulowana jest likwidacja oznaczania płci w oficjalnych dokumentach. Przepisy prawa rodzinnego i cywilnego mają być zmieniane zgodnie z ideologią gender: nie będzie można orzekać o winie małżonka z racji tego, że zmienił płeć w trakcie postępowania rozwodowego, wprowadzona zostanie adopcja i finansowane przez państwo in vitro dla nie heteroseksualistów, za małżeństwo uznane zostaną wszelkie związki (niezależnie od płci i ilości osób), z prawa zostaną usunięte wszelkie określenia związane z płcią biologiczną, przestaną być przestępstwem manifestacje własnej seksualności dziś zakazane (np. ekshibicjonizm), zlikwidowane zostaną wszelkie formy wsparcia państwa dla heteroseksualnych rodzin.

Innymi zmianami przepisów, zgodnymi z ideologią gender, jest: systematyczne obniżanie wieku, w którym dorośli mogą kopulować z młodzieżą i dziećmi, likwidowanie zakazu upowszechniania pornografii, finansowanie operacji „zmiany” płci z budżetu, zmiany płci notarialnej bez zmiany płci biologicznej (dzięki czemu będzie można być kobietą z penisem).

Instytucje Unii Europejskiej wprowadzają ideologię gender wymuszając na państwach członkowskich: likwidację homofobicznych przepisów, zalegalizowania aborcji, kryminalizacji homofobii, legalizacji małżeństw homoseksualistów. Dodatkowo Unia służy aktywistom ideologii gender jako źródło finansowania promocji ideologii gender w krajach poza Unią, instrument międzynarodowej polityki nacisku na inne kraje, obszar eksportu rewolucji.

Ideologia gender stała się nową opresyjną ideologia na uniwersytetach. Pełni tę samą funkcje, którą pełnił marksizm w rajach bloku sowieckiego. Naukowcy ujawniający fakty sprzeczne z ideologią gender są zastraszani i prześladowani. Władze szkół wyższych marnują środki na tworzenie ośrodków badania i wykładania tej absurdalnie głupiej ideologii. Wszystkie wykłady i programy nauczania, w tym w naukach ścisłych, są tak zmieniane, by były zgodne z ideologią gender i propagowały ją.

Więcej informacji o ideologii gender i rewolucji seksualnej można znaleźć w wydanej przez wydawnictwo Homo Dei książce niemieckiej socjolog Gabriele Kuby „Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności”.

Jan Bodakowski

Foto.: Jan Bodakowski


5 Responses to Gender – absurdalnie głupia ideologia

 1. Holl napisał(a):

  Podane informacje o gender nie są prawdziwe. Nie jest bowiem prawdą, że ktoś kwestionuje płeć biologiczną. Obok płci biologicznej istnieje płeć kulturowa, na którą składają się społeczne oczekiwania wobec chłopców i dziewczynek w (które są różne w różnych krajach i cywilizacjach). Np. kiedyś kobiety mogły nosić tylko spódnice, a dzisiaj nie ma już takiego oczekiwania. Kiedyś kobiety nie mogły kształcić się, głosować w wyborach, albo wykonywać określonych zawodów – a dzisiaj gender w tym aspekcie się zmieniło. Można się nie zgadzać i dyskutować z osobami piszącymi na temat płci kulturowej, jednak nie na takim poziomie. NIKT NIE MÓWI O LIKWIDACJI PŁCI. To jest absurd i tworzenie wyimaginowanego wroga.

 2. iwona napisał(a):

  w życiu nie czytałam większych bzdur, a już na hasło „tradycyjna rola płciowa” to mi się nóż w kieszeni otwiera, bo nie życzę sobie w ramach tej tradycji być wtłaczana między gary, żeby tylko oszołomom było dobrze

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gender

  cytat za wiki:” płeć kulturowa, płeć społeczna, społeczno-kulturowa tożsamość płciowa – suma cech, zachowań, stereotypów i ról płciowych przyjmowanych przez kobiety i mężczyzn w ramach danej kultury w drodze socjalizacji, nie wynikających bezpośrednio z biologicznych różnic w budowie ciała pomiędzy płciami, czyli dymorfizmu płciowego. Gender, czyli kulturowy komponent tożsamości płciowej, przekazywany jest poszczególnym jednostkom w sposób performatywny, czyli poprzez uczenie się, odgrywanie i powtarzanie zachowań innych osób tej samej płci. Na płeć społeczną składać się może np. sposób ubierania się, sposób zachowania, oczekiwane funkcje w ramach społeczeństwa, sprawowana władza itp. Gender odróżnia się tym od płci biologicznej (ang. sex), czyli sumy cech fizycznych i zachowań seksualnych wynikających z odmiennych funkcji i ról obu płci w procesie rozmnażania płciowego[1].”

  czy tylko ja czytam ze zrozumieniem?

  a już najbardziej irytujące jest to że jak siłą jest wpychana ludziom tradycja katolicka to wtedy wszystko jest ok.
  Kto daje Wam prawo mówienia co jest dobre a co nie.

 3. gonzo napisał(a):

  W tym wszystkim chodzi o jedno: pedalstwo i kurestwo chce rządzić światem!!!
  Tym stwierdzeniem uciąłem ostatnio ten temat u mnie w pracy.

 4. Michał napisał(a):

  O przyszłości świata czytajcie na http://urbietorbi-apocalypse.net/polski.pl.html

 5. krzyś napisał(a):

  A Tobie Iwono kto dał prawo mówić co jest dobre a co złe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *