Grzegorz Braun o Jonny’m Danielsie: Ktoś >>Polaczków<< musi tutaj obrabiać

Kretyn, antysemita, rasista, siewca nienawiści - takimi epitetami, Jonny Danniels, działacz żydowski, ostatnio bardzo aktywny w Polsce, nazywa Grzegorza Brauna Czytaj więcej »

 

Gowin: W sprawie śmierci Kulczyka może być drugie dno

Czy Jan Kulczyk rzeczywiście zmarł w ub. roku? Czy cała sprawa została sfingowana, zaś największy pseudokapitalista III RP zmienił tożsamość i gdzie sobie żyje spokojnie?


Takiej wersji nie można wykluczyć. O ile jednak zwolennicy takiego poglądu rekrutowali się dotąd z kręgów "oszołomów" opętanych teoriami spiskowymi, o tyle teraz hipotezę taką zaprezentował nie byłe kto, bo sam minister rządu PiS, Jarosław Gowin.

Na antenie TVP Info powiedział o rzekomej śmierci Jana Kulczyka: "Nie żyje, przynajmniej taka jest wersja oficjalna...". Gowin nagabywany przez dziennikarza dodał: "Panie redaktorze, przyszłość pokaże, czy w tej sprawie nie ma jeszcze jakiegoś drugiego dna... Jak to się dzieje, że najbogatszy Polak jedzie na operację serca w zwykłym miejskim szpitalu w Wiedniu, a nie w jakiejś bardzo ekskluzywnej klinice, gdzie byłby otoczony wyjątkowo dobrą opieką?".

Informację na ten temat przekazała Polska Agencja Prasowa, która w komentarzu na końcu tekstu napisała: "Tym samym Jan Kulczyk dołączył do długiej listy znanych postaci, które zmarły, ale tak naprawdę żyją - Elvis Presley, Michael Jackson, Tupac itd.". Komentarz ten to jawna drwina ze słów ministra i próba ośmieszenia tematu. Jest to o tyle dziwne, gdyż PAP zwykle nie opatruje swoich depesz komentarzami i do tego o cynicznym wydźwięku.

W


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *