Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Graczyk: Tygodnik Powszechny a SB

W dniu 23 marca 2011 roku w Łodzi gościł Roman Graczyk, autor książki „Cena przetrwania. SB wobec Tygodnika Powszechnego”. Roman Graczyk, były dziennikarz „Gazety Wyborczej” i „Tygodnika Powszechnego” opowiadał m.in. o pracy nad swoją książką i o jej zawartości. Odpowiadał także na pytania zebranej publiczności.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fragmentu tego spotkania. Za nadesłany materiał dziękujemy jego autorowi, p. Marcinowi Jankowskiemu.


3 Responses to Graczyk: Tygodnik Powszechny a SB

  1. bunga bunga napisał(a):

    Na stronie „trybunalscy.pl” ukazał się 27.III.2011r. bardzo ciekawy art. księdza Stanisława Małkowskiego pt. „Kościół a państwo w Polsce po 10.IV.2010r.” Odważny i z celnymi spostrzeżeniami.

  2. bunga bunga napisał(a):

    Na stronie „trybunalscy.pl” ukazał się 27.III.2011r. bardzo ciekawy art. księdza Stanisława Małkowskiego pt. „Kościół a państwo w Polsce po 10.IV.2010r.” Odważny i z celnymi spostrzeżeniami. Są jeszcze porządni kapłani w Kościele Rz.-K. w Polsce!

  3. nowy napisał(a):

    Podobno 16.IV.2011 w PKiN im.Józefa Stalina w Warszawie ma być jakieś zjednoczeniowe spotkanie prawicy? Czy coś więcej jest wiadomym o tym wydarzeniu? Jakie środowiska i ludzie wezmą w tym udział? Czy będzie to kolejna para w gwizdek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *