Jaki jest ulubiony ustrój lewicy?

Holandia jest krajem wolnym tylko połowicznie. Zakres wolności z roku na rok maleje. Jest coraz więcej regulacji, coraz wyższe podatki Czytaj więcej »

 

Granice państwa opiekuńczego i moralne aspekty życia na cudzy koszt

Prezentujemy kolejną odsłonę konferencji Fundacji PAFERE "Państwo opiekuńcze a chrześcijaństwo", która miała miejsce 8 września 2012 roku w Krakowie. Tym razem zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z debaty, której tytuł brzmi „Czy są granice opiekuńczości państwa? Moralne aspekty życia na cudzy koszt i perspektywy na przyszłość".W dyskusji wzięli udział: prof. dr hab. Piotr Jaroszyński, red. Stanisław Michalkiewicz, ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz, prof. Jerzy Żyżyński oraz prof. dr hab. Michał Wojciechowski. Debatę prowadził Tomasz Tokarski. Zapraszamy do obejrzenia tej interesującej debaty!


2 Responses to Granice państwa opiekuńczego i moralne aspekty życia na cudzy koszt

  1. Marko napisał(a):

    Polityczny belkot kilku ignorantow gospodarczych. Taka mala lamiglowka logiczna w zwiazku z tym: pewnego dnia we wsi Kocie Pazury postawiono maszyne co to wszystko produkuje, czego miejscowi wiesniacy potrzebuja. Przestali pracowac, zaczeli zycz. Jednak przyjechal tam w ramach edukacji ktorys z tych ignorantow zeby zrobic wyklad w temacie: Czy są granice opiekuńczości państwa? Moralne aspekty życia na cudzy koszt i perspektywy na przyszłość”. Co on wtedy powie obywatelom Kocich Pazurow?

  2. StG44 napisał(a):

    @Marko: towarzyszu Marko, jak zwykle napisaliście brednie. Proponuję przyjąć leki i udać się na spoczynek umysłowy. Za dużo myślicie, towarzyszu Marko a to źle wpływa na wasze zdolności umysłowe. No chyba że wykonujecie tu zlecone prace na rzecz postkomunistycznych ośrodków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *