Czy Zulusi uratują RPA przed katastrofą?

Czy antysocjalistyczne nastawienie zuluskich przywódców będzie w stanie zablokować szykowany przez lewicę demontaż południowoafrykańskiego państwa? Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun demaskuje zdradzieckie elity post-peerelu w radiowej „Jedynce”

Grzegorz Braun kontynuuje swoją kampanię wyborczą i nie ustaje w bezkompromisowym demaskowaniu prawdy o III RP, określanej przez kandydata mianem post-peerelu.

Tym razem Braun wystąpił w programie pierwszym polskiego radia. Rozmowa odbyła się w ramach cyklu wyborczego "Rozmowa dnia". Kandydat stwierdził, że blokowany jest przez większość mediów i że robi się wszystko, by go do nich nie dopuszczać. Na słowa prowadzącego dziennikarza, iż właśnie ma dostęp do mikrofonu, Braun odpowiedział, że jest w studio z mocy ustawy, a nie dlatego, że ktoś w radio miał dobrą wolę. Zapraszamy do wysłuchania - ten i wiele innych tematów. Jak zwykle wysoki poziom adrenaliny gwarantowany!


2 Responses to Grzegorz Braun demaskuje zdradzieckie elity post-peerelu w radiowej „Jedynce”

 1. masd - polski monarchista napisał(a):

  Dodatek do p.G.Brauna? – http://www.pch24.pl/swiety-krol-to-swiete-krolestwo,31284,pch.html
  http://www.pch24.pl/monarchia-dla-polski,31266,pch.html
  Mam nadzieję na obiektywne, rzeczowe i na argumenty wpisy i komentarze.

 2. Wojciech Perczak napisał(a):

  Ot znalazłem w „sieci”:

  „Grzegorz Braun zaświadcza całą swoją osobą i działalnością, że jego kandydatura na prezydenta wynika nie z pobudek prywatnych, ale z troski o Polskę. Jest jak drzewo które smagane wiatrem, nie ugina się, ale głęboko zakorzenione w wierze i tradycji – stoi wyprostowane. Dlatego jest obiektem ataków i pomówień reżimowych mediów i okrągłostołowej sitwy. Jak dla mnie – to najlepsza „reklama” dla kandydata na prezydenta Polski.”

  To napisał MK.
  Ja się pod tym też podpisuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *