Kard. Wyszyński: Przez pracę do zbawienia. Prymas Tysiąclecia o ekonomii

W kazaniach Kardynała Stefana Wyszyńskiego pojęcia ekonomiczne pojawiają się bodaj tak często, jak teologiczne Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun: Masoneria – cudowne dziecko protestantyzmu

"Reformacja protestancka dokonała spustoszenia, po czym na plac budowy wjechały buldożery innej firmy - jakobini, bolszewicy, masoneria..." - mówi Grzegorz Braun podczas spotkania w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie poprzedziła projekcja jego najnowszego filmu "Luter i rewolucja protestancka".


Zapraszamy do wysłuchania pełnej (ponadgodzinnej) relacji z dyskusji, która miała miejsce po projekcji filmu w.Piotrkowie Trybunalskim w dniu 4 XII 2017r. (organizator - Pobudka.org).


3 Responses to Grzegorz Braun: Masoneria – cudowne dziecko protestantyzmu

 1. Logik napisał(a):

  Pan Grzegorz to nudziarz i bajarz. Gada ze mozna zasanc i plecie do tego cos, czego nikt nie jest w stanie zrozumiec. Jakies opowiesci-tasiemce bez konkretow i wnioskow. O co wlasciwie mu chodzi? Kim on jest naprawde? I jaki ma cel w swoich wystapieniach? Spotkanie w PT nie ma zadnej logiki i zadnego sensu dla ludzi. Poza tym jak to jest G. Braun walczy o cos z rzadem, a jego pociotek J. Braun prezesuje rzadowej telewizji. Kompletny brak logiki.

 2. Waldemar napisał(a):

  Byc moze pan Braun powinien poczytac ponizszy dokumenty? Polcecam go kazdemu kto ciagle wierzy w bajki pt. wolny rynek, kapitalizm, wolnosc, dobrobyt itd itd.

  http://www.ojczyzna.org/ZASOBY_WWW/DOKUMENTY/WYWIAD_-_ABE_FINKELSTEIN.pdf

 3. elpiwo napisał(a):

  @Logik Zawsze zastanawia mnie to jak cząsto ludzie szermowują argumentem – „wszyscy”. I to najczęściej ci, którzy swój dyletantyzm ogłaszają publicznie i bez żenady. A nick sygnalizuje niezłe ego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *