Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun nie zostawia suchej nitki na „dobrej zmianie”: „Wpędzają Polaków w złudzenia”

"To nie za PRL-u czy post-PRL-u, ale teraz wniesiono do sejmu projekt ustawy, która ma przybić pieczęć z orłem w koronie na dekretach rabunkowych - zwanych dekretami Bieruta. I tak wygląda >>dobra zmiana<< w kwestii prawa własności. Ziemianie, właściciele zostali zrównani w tym projekcie z kolaborantami hitlerowskimi" - mówił Grzegorz Braun podczas spotkania z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego 4 grudnia 2017r.


Ponadto Braun odpowiadał na pytania widzów o swoją przyszłość polityczną - "Dziś system się uszczelnił, w ramach >>dobrej zmiany<< błędy zostały wyeliminowane. Ktoś taki jak ja już się nie prześlizgnie, ani do mediów, ani do polityki" - wyznał Braun.

Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi Grzegorza Brauna


One Response to Grzegorz Braun nie zostawia suchej nitki na „dobrej zmianie”: „Wpędzają Polaków w złudzenia”

  1. PiS - propaganda i socjalizm napisał(a):

    Pierwszy raz przeczytałem o takim człowieku i jestem ciekaw czy ktoś wi coś więcej o jego życiu i książkach? Nazwisko jakieś takie podejrzane a działania chyba w dobrym kierunku – http://www.legitymizm.org/aktualnosci-dziela-adama-heydla
    Może być ciekawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *