Czy powstanie najbezpieczniejszy bank świata?

W USA podejmowana jest próba utworzenia banku, który wszystkie depozyty przekazywałby do Fed na niskooprocentowane konta dla banków komercyjnych Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun o antypolskiej propagandzie Muzeum Historii Żydów Polskich

"Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie jest instytucją, która prowadzi antypolską propagandę" - twierdzi reżyser i publicysta Grzegorz Braun. "Zasadza się ono na wielu kłamstwach szkalujących Polaków" - dodaje.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu spotkania z Grzegorzem Braunem, które odbyło się w grudniu br. Skierniewicach.

Całe spotkanie na stronie "Na Argumenty"...


2 Responses to Grzegorz Braun o antypolskiej propagandzie Muzeum Historii Żydów Polskich

  1. Logik napisał(a):

    Pytanie jest moze naiwne ale na czasie – kto kieruje tym muzeum tak naprawde i w jakim celu ono powstalo?

  2. Sceptissimus napisał(a):

    Podzielam spostrzeżenia pana Brauna dotyczące m/innymi masonerii jako ośrodka władzy, lub przynajmniej aspirującego do niej. Z całą pewnością wszelkie formy organizacji, które podejmują próbę lub uczestniczą we władzy poza, że tak powiem oficjalnym jej trybem – niosą ze sobą niebezpieczeństwa wynikające z braku jakiejkolwiek kontroli społecznej.
    Z drugiej strony, społeczeństwa w swojej masie są tak bezdennie głupie, iż trudno sobie wyobrazić ich sensowne uczestnictwo w zarządzaniu tak skomplikowanym urządzeniem politycznym jakim jest państwo. Niepoprawni marzyciele roją wprawdzie o monarchii, ale równie dobrze można projektować implantację T-Rexa w polskich Tatrach. Tak więc pozostając w miłym mi pesymiźmie – pozdrawiam uczestników tutejszej agory z życzeniami najlepszego w nowym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *