Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun o „mediach toruńskich”: Przystąpiły do kartelu dezinformacji

Grzegorz Braun w dniu 4 grudnia 2017 roku spotkał się, przy okazji projekcji filmu "Luter i rewolucja protestancka", z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego. Mówił nie tylko o swoim najnowszym filmie.


Sporą część spotkania wypełniła tematyka bieżąca. Reżyser odpowiadał na wiele pytań widzów, w tym jedno dotyczące mediów o. Tadeusza Rydzyka z Torunia. Sami posłuchajcie opinii Grzegorza Brauna i oceńcie, czy rzeczywiście ma on w tym przypadku rację.


6 Responses to Grzegorz Braun o „mediach toruńskich”: Przystąpiły do kartelu dezinformacji

 1. Sławomir Głowacki napisał(a):

  Naprawdę nie mogę zrozumieć o co chodzi panu Braunowi.

 2. kjan napisał(a):

  Pewnie trochę gorycz przez niego przemawia, że wszystkie media olały jego film. I to rzeczywiście jest skandal, że nawet tzw. media katolickie unikają tematu Lutra jak ognia… No chyba że tylko w samych superlatywach o odszczepieńcu. Cóż, nędzne czasy

 3. Michał napisał(a):

  Pan Grzegorz Braun słusznie zauważa, że wieszanie się u kolejnej klamki obcego mocarstwa, że wymiana armii okupacyjnej radzieckiej na armię okupacyjną usraelską – to żadna „dobra zmiana”.
  Swoista uległość niektórych kościelnych patriarchów wobec komunistycznych pomysłów, wobec tzw „dialogu ekumenicznego” z niedawnymi oprawcami i brak rozliczenia IV RP z III RP, to wszystko jest CELOWE działanie mające na celu spacyfikowanie i upaństwowienie KK w Polsce. Czyli cel jest ten sam – od wieków, tylko metoda się zmieniła i oprawca przybrał piórka „narodowe”. Howgh!

 4. kac- napisał(a):

  P.Głowacki, p.kjan: p.Braun niezliczoną ilość razy stawał o obronie RM i TT mimo iż już wtedy nie miał w nich miejsca, proszę samemu sobie zrobić kwerendę materiałów, są publicznie dostępne.
  Proszę zrozumieć ten ból gdy prywatna katolicka inicjatywa przyłącza się do rewolucji.
  Kto nie widzi jak zmieniło się RM i TT ten winien zamilczeć bo gada życzeniami zamiast faktami

 5. stąpający po ziemi napisał(a):

  Niestety z diagnozą Pana Brauna muszę się zgodzić.
  Piszę niestety, ponieważ bardzo pragnąłbym aby narracja płynąca z TVTraw i Radia Maryja był narracją Bożą przede wszystkim i narracją Polską.

  Narrację Bożą porzucono ponad rok temu, jawnie stając po stronie tzw. kompromisu aborcyjnego, a w ostatnich miesiącach na antenie radia mogliśmy usłyszeć, że aborcja dla szczepionek to nie jest nic złego, a przynajmniej zło przekute w dobro.

  Narrację Polską również porzucono wieszając się u jedynie słusznej klamki, czy to w USA, czy w Izraelu.

  Dzisiejsze doniesienia o zmianie premiera na M.Morawieckiego, który przypomnijmy był doradcą D.Tuska, i miał objąć tekę min. finansów w rządzie PO-PSL, wychwalanie go pod niebiosa we wszystkich rządowych mediach, nagle bankier jest kimś synonimem dobra, a jeszcze kilka lat temu odwrotnie.

  A ostania wizyta Pani premier Szydło w mediach toruńskich i zmiana na tę okoliczność numerów telefonów dla słuchaczy – majstersztyk, podobny do tego zastosowanego przy pytaniach z sali podczas wizyty A. Macierewicza w Piotrkowie Trybunalskim.

 6. Waldemar napisał(a):

  Wszystko zgodnie z zasadami takytki dwubiegunowosci. Tusk – biegun nr 1 z PO, Kaczor – biegun nr 2 z PiS. Ciekawostka jest to ze jednych jak i drugich wykreowala ta sama grupa pociagajaca za sznurki a jej cel taki sam – utrzymanie wladzy przy podziale Europy jak dawniej na zachod (do Odry) i na wschod. Ta zachodnia sie islamizuje a wschodnia ukrainizuje. Polska uchodzcow nie przyjmie (niby spor z UE to szopka) za to ma szeroko otwarte wrota dla Ukraincow, Litwinow, Bialorusinow i Rosjan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *