Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun o nieznanych kartach w życiorysie Jaruzelskiego

Grzegorz Braun, reżyser filmu "Towarzysz generał", podczas spotkania w Skierniewicach w dniu 12 grudnia 2013 roku mówi o nieznanych kartach w życiorysie Wojciecha Jaruzelskiego, zmarłego 25 maja 2014 roku.

2 Responses to Grzegorz Braun o nieznanych kartach w życiorysie Jaruzelskiego

  1. rozum napisał(a):

    Towarzyszu Grzegorzu Braun pan jest niczym prawdziwy komunista i IDIOTA. O ile mozna bardzo zle oceniac wiele czynow gen Jaruzelskiego to chcialbym panu przypomniec, ze w wyobrach z 1989 wzielo udzial tylko 62% uprawnionych do glosowania, co oznacza, ze 40% mialo serdecznie gdzies tak PRL jak i RP nr 3. Co wiecej, nie wiem czy pan pamieta, ale istniala wtedy tzw. lista krajowa na ktora glosowalo przecietnie okolo 7-8 mln ludzi, w tym wielu przedstawicieli tej listy otrzymalo wiecej glosow niz Kaczynski kiedy wygral wybory prezydenckie. Tak wiec niech pan nie mowi glupot bo kompromituje pan tylko i wylacznie samego siebie. Prawda jest brutalna – polowa Polakow byla zadowolona z PRL, czy to sie panu podoba czy nie. Problemem polskiej prawicy jest jej bezgraniczna glupota – w rzeczywistosci wy sie niczym nie roznicie od komunistow tylko inaczej siebie okreslacie, ale w rzeczywistosci laczy was bezmiar glupoty i brak jakiejkolwiek tolerancji. PAN JEST TOTALNYM IDIOTA

  2. Grześ napisał(a):

    Rozum!powtarzasz się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *