Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun obala legendę „Gwiezdnych wojen”

Któż z nas (oczywiście ludzi w pewnym wieku 😉 ) nie oglądał "Gwiezdnych wojen"... Luke Skywalker, Han Solo, Ben Obi-Wan Kenobi, księżniczka Leia... No i oczywiście czarny charakter Lord Vader.

Ale czy istotnie, nasi bohaterowie czasów młodości to rzeczywiście taka sielankowa ferajna, stojąca po stronie DOBRA i zasługująca na uwielbienie? Jeśli dalej chcesz tkwić w swoich ideałach młodości i nie stracić sympatii do wymienionych wyżej bohaterów oraz zachować w jak najgorszej pamięci Lorda Vadera, nie oglądaj poniższego materiału. Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta, nie pozostawia złudzeń 🙂 . Naprawdę, fenomenalna analiza "Gwiezdnych wojen"!!!


2 Responses to Grzegorz Braun obala legendę „Gwiezdnych wojen”

  1. paweł napisał(a):

    Dziś o 20.25 w „jedynce’ w TVP debata z udziałem m.in. Grzegorza Brauna.
    Przed chwilą był w Polsat News. Towarzystwo jakie mu dobrali – żenujące. Jakaś wyfiokowana sztywna pani jakby na kołku usiadła i młodziak z SLD, cymbał z tytułem magistra, a może i doktora…
    https://www.youtube.com/watch?v=FzNPYqBwLBg

  2. wójt napisał(a):

    Yoda zewnętrznie był jaszczurem (z wyglądu) a wewnętrznie ja-szczurem. Otaczali go rycerze yody (judy) tzw. jaszczurki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *