Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun obala legendę „Gwiezdnych wojen”

Któż z nas (oczywiście ludzi w pewnym wieku 😉 ) nie oglądał "Gwiezdnych wojen"... Luke Skywalker, Han Solo, Ben Obi-Wan Kenobi, księżniczka Leia... No i oczywiście czarny charakter Lord Vader.

Ale czy istotnie, nasi bohaterowie czasów młodości to rzeczywiście taka sielankowa ferajna, stojąca po stronie DOBRA i zasługująca na uwielbienie? Jeśli dalej chcesz tkwić w swoich ideałach młodości i nie stracić sympatii do wymienionych wyżej bohaterów oraz zachować w jak najgorszej pamięci Lorda Vadera, nie oglądaj poniższego materiału. Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta, nie pozostawia złudzeń 🙂 . Naprawdę, fenomenalna analiza "Gwiezdnych wojen"!!!


2 Responses to Grzegorz Braun obala legendę „Gwiezdnych wojen”

  1. paweł napisał(a):

    Dziś o 20.25 w „jedynce’ w TVP debata z udziałem m.in. Grzegorza Brauna.
    Przed chwilą był w Polsat News. Towarzystwo jakie mu dobrali – żenujące. Jakaś wyfiokowana sztywna pani jakby na kołku usiadła i młodziak z SLD, cymbał z tytułem magistra, a może i doktora…
    https://www.youtube.com/watch?v=FzNPYqBwLBg

  2. wójt napisał(a):

    Yoda zewnętrznie był jaszczurem (z wyglądu) a wewnętrznie ja-szczurem. Otaczali go rycerze yody (judy) tzw. jaszczurki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *