Czy cel stawiany aptece kłóci się z celami wolnego rynku?

Cele wolnego rynku są jasno określone, ponieważ zadaniem wolnego rynku jest zwiększenie konkurencyjności towarów i usług na rynku Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun: układ wrocławski i stajnia Schetyny

19 lutego 2011 roku, na antenie TV TRWAM i Radia Maryja, gościł Grzegorz Braun. Znany reżyser mówił m.in. o sytuacji politycznej we Wrocławiu, o tzw. układzie wrocławskim. Obszerną część swojego wystąpienia Braun poświęcił obecnemu marszałkowi sejmu, Grzegorzowi Schetynie oraz jego środowisku, określanemu przez Brauna mianem „stajni Schetyny”.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia tej części spotkania z Grzegorzem Braunem, które miało miejsce w TV TRWAM. Obraz Wrocławia przedstawiony przez gościa stacji oo. Redemptorystów, powiązania byłych SB-ków z przedstawicielami obecnej władzy, bardziej przypomina sycylijskie, mafijne Palermo, aniżeli wzorcowe miasto w sercu Europy.

Obejrzyj spotkanie z Grzegorzem Braunem…

Foto. PSz/Prokapitalizm.pl


5 Responses to Grzegorz Braun: układ wrocławski i stajnia Schetyny

 1. Marko napisał(a):

  Co za brednie! Kolejny nawiedzony, ktory serwuje nam jakies wyssane z palca teorie spiskowe, nieprawdaz panie Kisiel?!

 2. Adam Kalicki napisał(a):

  Rządząca klika aby nie oddać swych wpływów i synekur będzie musiała znaleźć nowego „Ukochanego Przywódcę”. Tylko po zmianie szefa i osądzeniu tego starego od czci i wiary istnieje szansa na załapanie się na następną kadencję. Koniec Tuska jest więc oczywisty. Rozpoczął się już nawet kasting na to nowego „szefa wszystkich szefów”. Jedyne co może zrobić w tej chwili Tusk, to nie dopuścić do tego, aby to Schetyna zajął miejsce. Jeśli coś takiego nastąpi nie ma on nawet minimalnych szans na rządy z tylnego siedzenia, niezłe ustawienie się czy chociażby uniknięcie karnych procesów. Gra więc toczy się o wszystko. Należy przed finalnym starciem pogrążyć maksymalnie Grzesia, tak aby nie miał on najmniejszych szans na wybór w gangsterskim konklawe. Uruchomiono więc wszystkie siły i środki aby tak się stało. Do nagonki przystąpiły także nieświadome niczego niedorżnięte jeszcze niezależne media i internauci, tak zajęci obrzydzaniem ludowi PO, że nie zauważyli, iż są instrumentem w wewnątrz gangsterskiej rozgrywce.

  To nie Schetyna i jego środowisko jest złe. Cała PO to posunięta do niewyobrażalnej skali patologia. A jest ona tylko fragmentem zbiorowego mechanizmu ogłupiania. Aby osłabić ten mechanizm nie należy krytykować Schetyny, lecz przeciwne frakcje. Niech rzucają się sobie do gardeł. Dziel i rządź.

 3. Marko napisał(a):

  Grzegorz Z Chetyna i tak nie ma szans na rzadzenie. Juz mial swoje 5 minut. To jest publicznie skompromitowany gosc. Tylko ktos wyjatkowo naiwny zrobilby z niego znow premiera. Na razie „tylne siedzenia”maja problem z tepym Komoruskim, chowajac go jak tylko mozna przed rozgniewanym ludem. Po co im wiec kolejny klopot. W PO trwa pilne poszukiwanie nastepcy von Thuska, ale samobojem byloby postawienie na goscia z Chetyna. Zapewne za chwile mocno bedzie naglasniane nowe nazwisko. Moze pojawi sie jakis „no name”. W koncu kierowanie z tylnego rzedu stalo sie faktem, a wymownym przykladem jest niejaka Dr Ferkel, kanclerzowa Niemiec, ktorej od dawna chyba nie ma w kraju bo nikt nigdzie jej nie widzi.

 4. ciekawski napisał(a):

  Jestem ciekawy czy znajdzie się odważny, a fachowy autor, który napisze biografie takich tuzów polskiego filmu jak Wajda albo Olbrychski i im podobnych. Tam będzie się roiło od tw i ko.

 5. !!!! napisał(a):

  TVN i pani POchanke wytoczyli proces Panu Stanisławowi Michalkiewiczowi w celu uciszenia Jego głosu wolności. Rozprawa ma być 12.IV.2011. Może warto być tam i zamanifestować poparcie dla p.SM?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *